Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen mentális problémával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen mentális problémával küzködő nők mit keresnek az ismerkedős & társkereső appokon?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik mindent elkövetnek annak érdekében, hogy megutáltassák magukat két perc alatt. Lekezelőek, sértőek, antiszociálisak, és ha sikerült elérni a céljukat, elégedetten mosolyogva elköszönnek, sejtve, hogy mennyire elcseszték a kedvem. Ez után gondolom keresik a következő szerencsétlent, aki szimpatikusnak találja a szépen megfogalmazott értelmiségi kommunikációját. Egyértelműen kezelésre szorulnak, mégis "ismerkedni akarnak", ami valójában csak egy meglengetett csali...

Engem ez különösen rosszul szokott érinteni, mert szükségem lenne beszélgető partnerre, és pont ezt használják ki, ha látják hogy én akarom, ők viszont egyértelműen nem akarnak semmit a rosszakaráson kívül.

22F



2016. okt. 19. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Vannak ilyenek, igen. Én is ismerek nem egy ilyen típusú embert, nőben is, de férfiban is!!!

Annyit tudsz tenni, hogy ha érzékeled a jeleket, szépen elköszönsz és hagyod őket főni a saját levükben. És keresel olyat, aki nem ilyen.

2016. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De nyilván nem olyan lányt szeretnél magadnak beszélgetőpartnernek, aki a rosszakaráson kívül nem akar semmit, és ezzel mindössze 2 percet vesz el az életedből. Szóval szívességet tesz neked. Valójában mi a problémád?
2016. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Na, mesélek... szóval voltam egy időben egy olyan társkeresőn, ahol voltak közösségi funkciók is, tehát nem csak az egymás számára potenciális partnerek kommunikálhattak egymással.

Ott volt egy ilyen típusú nő... ő tényleg mindenkit alázott, aki közeledni próbált hozzá (több olyan férfival beszéltem, akik próbáltak vele ismerkedni, mutattak beszélgetés-részleteket is).

Évek óta van fent, néha nicket vált, de a stílusáról fel lehet ismerni. Néha akad egy-egy alkalmi dugópartnere, de olyan is volt már, hogy az egyik férfi az ablakon mászott ki, hogy mielőbb szabaduljon tőle...

Szóval ne érezd rosszul magad az ilyenek miatt, ők a saját nyomorúságos életük miatt próbálnak "bosszút állni" mindenkin, aki szóba áll velük. De neked legalább van esélyed normális társat találni. Nekik nincs.

2016. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én csak próbálom megérteni a kattanásukat. Lehet hogy nem ilyen logikusan kéne hozzá állni, mert abban amit csinálnak nincs semmi logika.
2016. okt. 19. 15:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, vannak ilyenek, főleg a chat.hu nevű hulladék oldalon, megkeseredett öregebb nyanyák, vagy fiatalabbak, enyhe feminista beütéssel, némi leszbikus hajlammal, akiket megtalálnak a farokmutogató fiúkák, ezt nem nagyon kultiválják, és minden hapsiban egy ilyet látnak.

Azonkívül hatalmas egóval, némi agresszív hajlammal, és több mint 20 éves gyors-és gépírói tudással.

Hogy lehet őket felismerni?

Már az első mondatokból, amik nem túl kedvesek.

2016. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Feltételezem, nem mindenkivel iylenek.
2016. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
60%

Ez nem mentális probléma.


Miért érint rosszul? Idegen emberekről van szó, akiknek olyan sz-r az életük, hogy mások gyötrésekor lesz egy fokkal jobb kedvük. Semmi közük hozzád, miért esik sz-rul? Nem is ismernek, nem is ismered őket, miért van vadidegenek véleménye ekkora hatással rád?

2016. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

A figyelem miatt. Ha szereted, ha utálod, ő akkor is megkapja a figyelmet, hisz kommunikálsz vele és időt szentelsz neki. Én csak simán KK-nak, vagyis kattant kurvänak hívom őket, akik azért kötnek bele a férfiakba állandóan, hogy a figyelem központjában lehessenek.

Ismerős a problémád, egy ma már nem létező társkeresőn nem egyszer futottam bele ilyen nőkbe. Ráírsz az ilyenekre egy sima "Szia, látom XY férfit keresel, esetleg van kedved beszélgetni?" típusú üzenetet, erre ők úgy kiakadnak, mint az ingaóra és neked esnek, hogy "Mi az, hogy szia? Ennyire jóban vagyunk, hogy sziázol itt nekem? ", vagyis tök triviális dolgokon akadnak fent. Egy másik emlékezetes eset, ami még itt a gyakorin az Ismerkedés kategóriában történt nagyjából úgy nézett ki, hogy a csaj elkezdve magyarázni, hogy ő ennyire meg annyira különleges és, hogy őt senki se érti, de ő valójában nagyon egyedi, erre megkértem, hogy meséljen egy kicsit magáról, mire ő kikérte magának, hogy milyen jogon merem csak úgy utasítani őt, nem vagyok a tanára, aki feleltetheti őt, mondom "fa$za, akkor miért hoztad fel, hogy mekkora császár vagy?", erre lekurväanyázott és letiltott.

Az ilyen nők olyanok, mint a trollok. Csesztetni akarnak, azt akarják, hogy borulj ki és szenvedj, az ilyenekkel semmi mást nem kell tenni, mint leköpni őket verbálisan és otthagyni őket a saját nyomorukban. Mielőtt valaki nekiállna hisztizni meg nőgyűlölőnek nevezni, igen, van ennek férfi megfelelője is, ha majd valaki erről ír ki kérdést, majd megírom hogy néz ki az.

2016. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Éppen azért, mert az elviselhetetlen természetük miatt nem találnak párt máshol. Van egy olyan sejtésem, hogy Sunshinedoll magára ismert :)
2016. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#3 Nem a mydate volt az? :)
2016. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!