Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék barátnőt bérelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék barátnőt bérelni?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdés lesz, de szeretnék normális válaszokat kapni. 24 éves vagyok és szereténk végre egy barátnőt, akivel kielégíthetem a lelki igényeimet. Pl. Séta kézenfogva estefelé, beülni moziba, kávézóba, csókolózni a parkban és egyéb romantikus dolgok. Sajnos ezt senkitől nem kapom meg, mert az összes eddigi lány, akivel dolgom volt egy rianc. Sokat randizom, ismerkedek facebookon, tinderen, diszkóban és egyéb helyeken. Azonban mindegy lány szexet akar, és bunkó beképzelt fszkalapot akar. Egy darabig meg is tudom játszani magamat, de már unom az értelmetlen szexuális kapcsolatokat. Nem vagyok sem Cassanova, sem egy szerencsétlen lúzer, aki nem tud lányokkal ismerkedni csak egy elkeseredett fiatalember, aki nem akarja mindig megjátszani magát. Az a baj, hogy hiába jártam egyetemistával, gimissel, fiatallal, idősebbel, küldöldivel, mindenkinél ugyanazt tapasztaltam. Én csak egy az ünnepek közeledete miatt picit át akarom verni magamat álbarátnővel, hogy végre jól érezzem magam.
2016. okt. 27. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehát. Bérelni szeretnél egy olyan nőt, aki nem a szexuális szolgáltatásaiért kér pénzt.

Igazából te egy barátlányt keresel, akivel szépen lassan kialakulhat valami. Ha van hobbid, indulj el onnan.

2016. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha debreceni vagy, írj! 22/L
2016. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy olyan lany akire neked szukseged lenne, nem fogadna el ilyesmiert penzt. Ez egy paradoxon :D
2016. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2016. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Minden lany szexet akar"-hat,nincs szad,megmondani nekik,hogy mit szeretnel?

Es milyen a helyunkben erezni magad?

2016. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!