Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha se lesz barátnőm? Netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha se lesz barátnőm? Netes társkereső nem jött be! Személyesen meg oda se merek menni a nőkhöz! Fogalmam sincs hogy kit kell mondani! Hogyan lehetek ilyen béna? Van még esélsem közel 30 évesen?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Én is ebben a helyzetben vagyok, de már beletörődtem. Ez az evolúció. Mi nekünk valamiért nem szabad tovább vinnünk a génjeinket, hisz már arra sem vagyunk képesek, hogy felszedjünk valakit, így mit adnánk át a gyerekeinknek? Törődj bele, és könnyebb lesz. Nem fogsz annyit szenvedni. Bár én is szenvedek néha, pl most is, de már nem annyit, mint régen, amikor még reményekkel teli voltam.
2016. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj, ilyen hülyeséget, dehogynem lesz barátnőd.

Ismerkedj ismerősökkel, barátokkal, barátok barátaival, kollégákkal, sulis társakkal, sport társakkal, azonos hobbit űzőkkel, stb., és akkor könnyebb odamenni ismerkedni.

Mondj amit csak akarsz, tégy megállapításokat, mesélj valamit amit olvastál vagy ami történt veled életed folyamán régen vagy mostanában, vagy akár egy jó viccet is mesélhetsz kínodban. Lényeg hogy legyen a mondandód érdekes vagy vicces.

2016. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

de lehet esélyed,ne aggódj találhatsz társat bármikor és bárhol lehet....

Nehéz társat találni,sose késő!

még nem vagy el késve,fel a fejjel!

sok sikert! 30N

2016. okt. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy barátaim sincsennek akik be tudnának mutatni valakinek.fogalmam sincs hogy mit tudnék tenni hogy változzon valami.
2016. okt. 28. 09:57
 5/8 MasterPeace válasza:
Kedves kérdező! Örülök, hogy megtaláltam ezt a kérdést tök véletlenül. Ugyan ebben vagyok, de évek óta. Igazából annyira rondának nem mondanám magam, de kimondottan manapság trendi pasinak sem. Aztán ki tudja lehet bűn ronda vagyok és itt a megoldás kulcsa :D Jó a beszélőkém kreatív vagyok, tudom oldani a jeget amikor még randiztam. Egy elég nagy és népszerű közösségi oldalt irányítok. Ennek ellenére az önbizalmam nulla. A béka seggénél is alacsonyabb. Voltak barátnők néhány, de igazán sosem jött össze. Társkereső próbálkozások rendre kudarc. Sport múltam van, de meghíztam. Egy balesetben megsérültem. Esztétikailag is lelkileg is. Én is folyamatosan csalódtam, csalódok. Persze reménykedem egyszer megtalálom a hercegnőt, de komolyan érdemes ebben hinni 2016-ban? Erősen kérdéses. Nem fog tetszeni, de próbálj beletörődni. Valamennyire segít. Tudom most az önjelölt "psziho" dokik ellenezni fogják, de inkább mint megőrülj. Nekem több éve nincs barátnőm. Első pár évben megőrültem a szexhiány miatt, depressziós voltam, magányos. Aztán kijöttem belőle szerencsére, hobbikat űzök, van feladatom, dolgozom, ezek segítenek. Sajnos a barátnőt semmi sem pótolja, de helyre kell tenni lelkileg mert megőrülsz. Igazából nem keresek már, nem randizok. Egy két helyen fent vagyok, és ez a mocsadék sors, néha dob egy morzsát jön pár lány, de persze semmi nincs belőle. Mintha direkt idegesítene, hogy na látod lehetne, de el is veszi. Néha álmodok is egy bizonyos lányról, pontosan nem tudom behatárolni, de visszatérő. Mintha valami azt akarná sugalni, egyszer belefutok, de több éve sehol senki. Kemény játék ez. Megértem a helyzeted, én sajnos nem vagyok egy trendi pasi mint mondtam, főleg a külső miatt nincs barátnőm. Ha a belsőn múlna lenne, de nem azon múlik. Ha buszon szólítottam le egy lányt, tényleg udvariasan korrekt módon frappánsan, akkor azt kaptam: Bocs, de én itt utazom. Ha nagy sparban a pénztáros lányt, "bocs de én itt dolgozom", és ezek még a finomabbak. Pedig nem tolakodóan, frappánsan, ügyesen tettem. Jó a beszélőkém. Ahol lakom, van egy istenien gyönyörű lány, laza , nagyon laza, jófej ha belefutok mindig dobok neki egy poént és veszi a lapot, de esélytelen, hogy bármit is keressek nála és 1000% van barátja. Tudom, hogy nem vagyok jó pasi, ezt látom meg is mondták és tapasztalat. Erről nem tehetek, ilyen géneket kaptam. Oké le lehet fogyni, műtétekkel ki lehet korrigálni baleset és egyéb esztétikai nyomokat, de kinek van erre pénze? miért ezen múlik egy boldogság? Ha ezen múlik csessze meg. 35/F
2016. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MasterPeace válasza:

Előző vagyok :)


Az, hogy egyszer mindenki megtalálja a párját szerintem egy hatalmas nagy kamu. Ne várj erre, ne reménykedj mert csak rosszabb lesz. Tudom tudom beletörődni sem jó, ezt aláírom. Ha elmennék dilidokihoz a depressziós tünetektől a személyiségzavaron át mindent megállapítana és közölné ön nem normális :D Mintha nem tudnám, most ezért menjek el, hogy papírom is legyen róla? XD Néha rossz, lehúz a magány, 1-2 nap és elszáll. Próbálj te is hobbikat űzni, néha néha azért haverkodni, beszélgetni velük. Kicsit tartja benned a szintet és nem esel a pad alá. Régen nem dumáltam annyit lányokkal mert úgy voltam, vagy kapcsolat vagy semmi. Le lehet küzdeni a szexhiányt, le lehet küzdeni a magányt is, ugyan vissza vissza tér, de szinten lehet tartani. Sajnálom, hogy a rendes , korrekt, becsületesen dolgozó srácok szenvedik el a legtöbbet. A machó, bmw-s , jóképűek meg halomra mennek át a nőkön. Nekik a rossz fiú kell, aki leszarja őket, az az érdekes. Aki normális, korrekt, becsületes , jó fiú az unalmas. Ezt több nő megmondta, és bizonyított tény. Bár tudnék jobb tanácsot adni, de magam helyzetéből nem tudok. Hiába a jó beszélőke, a kreativitás, én sem lépek már oda. Nincs értelme, nincs eredménye. A legtöbb kapcsolat is szakítással végződik. Megéri? Otthagynak, hűtlenek a lányok, mindig jobb kell, ha megunnak kidobnak. Biztos ez jó lenne neked? Nem hiszem. Hidd el a rendes lányok már foglaltak, vagy anyukák, a többiek pedig csalódás miatt nem ismerkednek, mert nem látják értelmét. Én 19-re húztam lapot, és megadtam egy mércét ami alá nem mennék barátnőben sem külső sem belső alapján. Teljesen mindegy eddig hova tettem a mércét, mert semmi nem jött össze. Tehát most van egy viszonylag közepesen magas mércém, élem az életem, nem dőlök a kardomba, de boldog sem vagyok. Arany középút? :) Talán :)

2016. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MasterPeace válasza:

Megint előző :D


Miért nincs már olyan, hogy barátság és szex? vagy csak nekem/nekünk nincs mi? Szánalom szex sincs már, hogy na jóvan látom akkora blfsz vagy mint ide Lacháza, gyere gyűrjük össze a lepedőt? Ilyenek miért nincsenek már? :) Állítólag régen voltak. Ha ezek működnének, az ég világon semmi gondom nem lenne.


Kedves első válaszoló:

Megalapítjuk a kivert kutyák szövetségét. Tényleg kéne egy ilyen club, hogy legalább sorstársakkal beszéljen az ember, hogy nincs egyedül. Olyan ez mint a leszokást segítő csoportok :D Ha az a bizonyos lány azt mondaná egyszer, nézd srác nem jössz be, de jó a dumád, és meg tudsz nevettetni, tudod mit gyere át. Esküszöm (nem szoktam esküdözni) semmi gondom nem lenne és hálát adnék a sorsnak. De nincs ilyen, ez mese. Tudom szánalom szex lenne, de imádnám.


Legutóbb azt mondtam neki épp bejött a hideg kicsit, fel volt öltözve kabát stb. Mondom Sziaaaa basszus meg se ismertelek így ruhában XD Akkorát nevetett, hogy még az ötödiken is hallatszott :D


Semmi értelme megpróbálni ne is írja senki, nem egy kategória a kettő. Azaz én és ő. Esélytelen.

Ismerjük a túl jó nő a csajom c filmet ugye? Na ő 8 én 2. Azért az apró apró élmények néha jók :)

2016. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MasterPeace válasza:
Tudom, hogy ilyen barátnőm az életben soha nem lesz, de legalább egyszer lehetnék egy ilyen lánnyal együtt :(
2016. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!