Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinaljak ha belefaradtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha belefaradtam? 23N

Figyelt kérdés
Egyszeruen mar nincs erom ismerkedni, a legtobb pasi hazudik es kihasznal, nagyon sokat csalodtM az utobbi evekben es mar csak azt erzem, nem vagyok kepes masra, csak sirni mert bant a magany... hogyan lephetnek ki ebbol?
2016. okt. 28. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit pihentesd. Új hobbik, programok, ne görcsölj rá. Lehet akkor fog eljönni az igazi, amikor nem számítasz rá.
2016. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
dugj amennyit tudsz
2016. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én férfiként hasonlóan érzek.

Bánt a magány, de egy időre le is álltam a társkereséssel (bevallom, nem is jártam sikerrel, idáig semmi sem jött össze nekem).

31/F

2016. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Akkor hagyd az ismerkedést egy darabig! Azért 23 évesen ne álljon már meg a világ néhány gyökér pasi miatt! Dolgozz, sportolj, tanulj, legyen hobbid, légy a barátaiddal, stb... Van, aki nem hazudik, és nem kell mindent elhinni, meg elkapkodni. Nem kell kipróbálni a legtöbbet! Szerinted, akik átvertek azok is most sírnak? Tuti, hogy nem, úgyhogy szedd magad össze, ne sírjál!!! Sok sikert!
2016. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Önismeretfejlesztés, hogy miért választasz rosszul. Fel kéne ismerni, hogy nem mások hibája minden!
2016. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem "úgy" kéne ismerkedned... látod, hamar kiderül, hogy rossz passzban vagy, és ezért marad annyiban a dolog pár dugás után.

Ne társat keress, hanem barátokat. Hobbi, sport, zene, bármi ilyesmivel foglalkozz, ahol emberek vannak. Aztán majd lesz időd felfigyelni valakire, aki érdekes.

2016. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
10 eve foglalkozom onismerettel, folyamatosan es a kapcsolataim sosem dugasrol szolnak. Valamiert a narcisztikus pasikat vonzom ami rendszerint kesobb derul ki, egeszen addig mezesmazas minden. Nem tudom hogyan kene kiszurnom az embereket es mit rontok el en ami moatt ok ragadnak ram. Ebbe faradtam bele.
2016. okt. 28. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Érdekes. A narcisztikus tulajdonságok 90 százaléka igaz rám, ahogy mindenki másra is a személyiségből és a túlélési ösztönből adódóan. Mégsem vagyok önző. Nagyon szeretek foglalkozni azzal a nővel, akiről úgy látom, hogy megérdemli, nem akar átverni, kihasználni.

Szerintem ha mindig egyforma pasikba botlasz bele, az nem véletlen. De az is lehet hogy ez a "mindig" , csak két alkalom volt, és most ide jöttél siránkozni, mert eleged lett belőle.

2016. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezzel én is pont így vagyok...

És nagyon unom, amikor megkapom, hogy: "Zsák a foltját." vagy "Fejleszd magad." "Foglalkozz önismerettel." És társai!

És amikor netes ismerkedésről van szó?! Akkor hogy lehet az, hogy zsinórban olyanok írnak rám, akiknek mentális problémái vannak, mama kedvencei, alkoholisták, drogosok, stb...?

Akkor nem az emberekkel van a baj? Mert ott ugyebár nem tudja a hasonló a hasonlót vonzani.

Jó, nyilván én sem vagyok tökéletes, de akik mostanában betaláltak, az valami katasztrófa...

Én eddig sem erőltettem, de azért próbáltam nyitott lenni az ismerkedésre. De már teljesen feladtam.

És az a duma, meg, hogy majd jön magától...:D :D Nevetséges. Magától semmi sem jön csak úgy.

Hiába várok én arra, hogy a kisboltban egyszerre nyúlunk az utolsó akciós, literes tejért és ő lesz a "nagy Ő". Ebből a biliből már kivettem a kezem...:D


Én próbálom a jó oldalát nézni a dolgoknak, csak olyankor nehéz, amikor a kolléganőim arról beszélgetnek, hogy egy-egy hosszú hétvége alkalmával hova mennek a férjükkel, gyerekeikkel. Vagy amikor az esküvőjüket tervezik mellettem...

Én meg max azt tervezem, hogy futni menjek-e a hétvégén vagy sorozatokat nézzek-e.

("Szörnyű" nagy problémák, tuuuudom. :D)

2016. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9# Lehet hogy nem "ráírni" kéne valakire, vagy azt vári hogy ők írjanak, hanem kint a való világban ismerkedni. Persze ez nem mindig lehetséges. Pl nekem sem adottak ehhez a lehetőségek.

A neten pedig folyton csak debil, idióta, pszichológiai problémákkal küzdő, beteg nőket találok. Gondolom a férfiakkal is ez a helyzet. Nem találtam még senkit sem, akinek nincs valami hülye kattanása. Az egyik utálja a férfi nemet, a másik frigid, a harmadik nem mer találkozni, a negyedik ki akar próbálni minden férfit, mielőtt meghal... A többi teljesen leszar, letilt, eltűnik indokolatlanul...stb. Rohadt nehéz, és a saját életedet nehezíted meg a netes társkereséssel.

Velem minden tök egyszerű, komplikáció mentes lenne, mert nyitott vagyok... de hol van az a nő, aki szintén ilyen, és ezt értékeli bennem?

2016. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!