Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt 28-30+éves férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 28-30+éves férfiak, akik eddig már sok nőben csalódtak (megcsalták, vagy átverték, kihasználták őket, pedig eleinte rendes nőknek tűntek) és annak a hívei inkább egyedül, mint újra kapcsolatban?

Figyelt kérdés
31 évesen 5 nőben keményen, kettőben pedig eléggé csalódtam eddig. Volt mindenféle átverésben, megcsalásban részem, úgy hogy a feneküket kinyaltam, szinte a csillagokat lehoztam nekik (nem keresek rosszul). Pedig diplomás nők voltak, rendesnek is tűntek pár hónapig, 1-2 évig. Aztán megváltoztak. Túl rendes férfi vagyok, akit át lehetett mindig verni. Nem kívánok több nőt többé már.
2016. okt. 28. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

:)

Az a baj, hogy nem ismered a nőket.Magadat se.

Az biztos, hogy ebben a formában nem fog menni.

Igazából az jellemző a te személyiségedre, hogy nem is akarod.

2016. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most visszaigazolást vársz?

Amondó vagyok, hogy csak azt lehet átverni,kihasználni aki hagyja magát.

2016. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

1 még lehet véletlen, de 5 nem. A saját felelősséged hol marad? Ki választott ilyen társakat egymás után és miért? Nem a másik nemet kell utálni. Ki kell mondani a tényeket és fel kell tenni a fájdalmas kérdéseket végre! 31 éve élsz önsajnálatban és sötétben. Ébredj fel és vállalj felelősséget azért, ami a te részed ebben! Mert van.


N32

2016. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eleinte nem ilyenek voltak, akik átvernek. Megváltoztak.
2016. okt. 28. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem változtak meg.:D

Csak nem játszották tovább a szerepüket:D

2016. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak 1 nőben csalódtam, de benne nagyon. És komolyan nyomot is hagyott a dolog rajtam.


Egy darabig utána próbáltam párt találni, de rájöttem, hogy egyszerűen ez már nem megy, így azóta mással töltöm ki az életem, sport, hobbi, barátságok. Nem vagyok már tini, elfogadtam, hogy erről a család vonalról lemaradtam.

2016. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

És te az alatt az idő alatt amíg együtt voltatok, nem változtál?

Valóban a te felelősségedet is lehetne vizsgálni.

2016. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sajnálom,

a hozzászólók többségebe is rosszakat ír.

Igen sajnos sok a rossz,gonosz irigy ember és kevés a jó ember!

így elég könnyű olyanokat találni akik hazudoznak,átvernek,megcsalnak...stb


Nehéz társat találni!

de ne add fel sok sikert! 30N

2016. okt. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ketton all a vasar ebben a kerdesben, az egyik dolog az az,ami toled fuggetlen,hogy tenyleg sajnos sok a "rossz" ember, es nem a megfelelokkel voltal. Nyilvan mikor az ember igyjar,akkor csak a rosszra tud gondolni, de inkabb gondolj arra, hogy jobb hogy meg azelott derult ki hogy nem vagytok egymashoz valoak, hogy mielott gyereketek szuletett volna, vagy barmi mas,ami miatt megnezhetned magad. Mindenki keresi a parjat, ami az elejen jo, az lehet hogy idovel nem az, csak akkor tudod valakire azt mondani hogy sajnos nem o kell neked,mikor mar megismerted,latatlanban,azaz a kapcsolat elejen nem lehet ezt megmondani. Ne azt bandd,akit az elet elvett toled,hanem annak orulj,akiktol megmentett! Te se lennel boldog olyan kapcsolatban, ahol a masik csak szenved tole hogy nem szeret teged, de megis veled van,az nem lenne az igazi,ugye? Fogd fel ugy ezt,hogy okosabb lettel, bar ez nem igaz rad, mert az elet egymas utan 5-6alkalommal is eled rakta a feladatot,amit te mind a hatszor ugyanugy akartal megoldani! Es hidd el,akarhanyszor ugyanazt fogod tenni, ugyanugy fogsz jarni,ahogy eddig! Hiaba probalja neked elmondani,hogy valtoztass,ha te folyton ugyanazt teszed! 30evesen eled a legszebb eveidet, fiatal vagy, helyes vagy, mert a legtobb ferfi ilyenkor nez ki a legjobban, szedd magad ossze-rendbe, legyel eros, es vidam, ne asd el magad, ne latszodjon rajtad a csalodottsag! Ez utan menj vissza a csajokhoz ismerkedni, nyugodtan tartsal tobb vasat a tuzben,randizz tobbel is, ne kotelezd el magad lelkiekben csak egynel, legyel fokozatos es ovatos, ne akarj azonnal erzelmeket varni a masik oldalrol, legyel turelmes, mert ha rarontasz, elarasztod a szeretethianyod miatt a szerelmeddel,ragaszkodasoddal a noket,csak megijednek toled! Nem kell kinyalni senki feneket,es lobogtatni se kell,hogy dehat kedves vagyok,dehiszen mennyi penzem van,stb... Ez az ossz tulajdonsagod?! Belso ertekeid ezen kivul,hobbi,stb... Azokkal mi van? Legy ferfi!!! 23/l ;)
2016. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!