Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kellek a nőknek! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek a nőknek! Hogy tudom ki zárni őket az életemből a legkönnyebben? Hülye gondolat? Egyedül lenni meg nagyon szar! F

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az. Nekem kb 4-5 évembe tellett, de sikerült. Igazság szerint rá jöttem, hogy az élet tele van számtalan érdekes dologgal ami bőven leköt eléggé, hogy ne érdekeljenek.


Mást nem nagyon tehetsz te sem.

2016. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Privátra nem tudok válaszolni mert valami el van cseszve, szóval ideírom:


Nem nagyon érdekelnek. Sok maszturbáció, 30 feletti vagyok egyébként, lehet az is számít. Meg igazság szerint kissé már taszít az a sok szemétség amit kaptam tőlük a fiatalabb éveim alatt.


Egyébként bármit csinálhatsz, amit szeretsz és lehetőleg kevés nő van ott. Kezdetnek jó, aztán mehetsz olyan tevékenységeket is csinálni ahol vannak nők, nem nagyon fognak érdekelni. Legalábbis nálam ez működött.

Annyiból könnyű helyzetben vagyok, simán elidőzők 2-3 hetet akár egy matematikai modell felépítésén, anélkül hogy kimennék a napra ha épp arról van szó...


De nem kell ennyire elvontnak lenned, mehetsz bármilyen kockakörbe ahol nincsenek nők, az a lényeg eleinte. Szerintem meg fogod tudni oldani, sok sikert!

2016. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tévedés, egyedül lenni nem nagyon sz@r. Sőt idővel nagyon jó. Jobb mint egy kapcsolatban, ami nem is kapcsolat, hanem másodállás... mert ugyebár kapcsolatért tenni, kell, az hogy összejöttök még nem örök érvényű, ugyan úgy szét is mehettek. Az meg, hogy mind a 2 fél tesz is a kapcsolatért, és még egy irányba is halad, az ritkább mint a lottó 5ös.


Kell egy hobbi, ami leköt, lehetőleg érdekeljen annyira, hogy napi 12-16 órát is tudj vele foglalkozni. Emellett állás, másodállás, sport.


Én relatíve könnyen hozzászoktam. 23 éves koromra a sikertelenségek miatt, és jó pár éjszaka alvatlanság után úgy ébredtem, hogy kész vége, elegem van belőlük. Mindig én húzom a rövidebbet, és mindig egy nálam sz@rabb jellemű emberre cserélnek le. Utóbbi, akire le lettem cserélve, pl annyira megverte az ex bnőmet, hogy eltört az állkapcsa és 3 bordája. Ezek után én 1 nőért se fogok sem küzdeni, sem a kedvében járni. Nem érnek annyit! Persze a hölgyike engem hívott fel, mikor magához tért a kórházban, és ki tudott nyögni valamit, a törött állkapcsával... VICC!

2016. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban sok lehetőség van. Tanulj, kezdj el valami hobbit, építs karriert, sportolj. Legjobban azt tudom ajánlani, hogy tanulj meg valamilyen hangszeren játszani. Iszonyatos kitartás és elhivatottság kell hozzá és közben elfoglalod magad. Persze egyedül egy idő után ez is unalmas és rossz lesz, de még mindig jobb, mint magányosan gyötrődni.
2016. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!