Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ehhez mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Itt több férfitól olvasom, hogy ha ennyire népszerű a feminizmus, meg ha a nők annyira egyenjogúságot akarnak, akkor ők is kezdeményezhetnének a férfiaknál. Ugyanezektől a férfiaktól kérdezem, hogy ahhoz mit szólnának, ha a nő kérné meg a kezüket? Annak is örülnének? Vagy annak nem?
2016. okt. 29. 01:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát kérni lehet.. :D
2016. okt. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Cuckold kapcsolatban élünk.

Két hete egy másik férfi verte tele.

Szerinted ezek után érdekel a feminizmus?:D

Már bocs.

2016. okt. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

Hidd el nekem a feminista nők nem akarnak férfiakkal semmilyen kapcsolatot már. Pláne nem megkérni a kezüket. :)

A többi nő meg normális, nem foglalkozik ilyesmivel(feminizmus).

2016. okt. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
32%
Persze.miért ne!
2016. okt. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Milyen az a "férfi" aki egy feminista "nővel" van? Én kiröhögnék egy ilyen próbálkozást és valószínűleg vége is lenne a kapcsolatnak. Nem foglalkozok ilyen újvilági problémákkal küzdő nőkkel. Egy gondolkodó ember látja, hogy ez egy b@romság, még, ha itt-ott van értelmes gondolata, akkor is. Szerintem az ilyen vérbeli feministák nem is találnak sosem férfit maguknak. Ha találnak is az valami zakkant báb gyerek lehet vagy valami félbzi, biszex selejt. Divatmajmokkal lehet ilyet csinálni, de az a "nő" akinek olyan hím kell az meg is érdemli.
2016. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát gáz lenne, mondjuk az zavarná férfi létére hogy a nő lépett ilyen úgymond "megszégyenitő dologgal, hogy nő létére elé teszik a gyürüt.. Ez olyan mintha puska nélkül mennél háborúba vagy nemtom
2016. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Titusztitusz ***** válasza:
48%
Attol,hogy én mondjuk világ életemben tudtam azt értékelni,ha a hölgyek kezdeményeztek nálam,udvaroltak nekem,futottak utánam,még nem következett az sohasem,hogy nem én izéltem volna meg keményen őket,illetve elvártam volna azt bármikor is,hogy a hölgyek "kérjék meg a kezemet"...Nemis értem azt,hogy MIKÉNT kapcsolod össze a két dolgot,ami két dolognak pedig egymáshoz SEMMI KÖZE...Szokásos feminista csúsztatás az,amit csinálsz,kérdező...
2016. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen nővel nem jutna el odáig a kapcsolatunk.

Mi van, bamba a pasid?

2016. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

3-as, férfiak véleményét kértem, nem gondolatolvasást.


Titusztitusz:nem azt állítom, hogy ezek a férfiak ezt szeretnék, hanem épp azt kérdem, miért nem. Ha a nővel sok pasi (nem mindenki, azokra gondolok, akik itt nyafognak) kapcsolatban felhozzák,hogy tessék kezdeményezni meg egyenjogúskodni, akkor ez miért dől meg, amikor egy nő kéri meg a kezét? Csak addig érvelnek ezzel a pasik is, amíg nekik kényelmes.

2016. okt. 29. 11:51
 10/16 Titusztitusz ***** válasza:
Azért túlzás amit írtál, kérdező, mert ahogy mondani szokás:Azért már mindennek van határa...Vagy legalábbis kéne hogy legyen...Ennyi...
2016. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!