Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Ha a férjetek hazajön a munkából,és azt mondja,hogy "Nekem nincs problémám,egy a bajom ,hogy nincsen csajom".

Közbe nevet.Mikor vissza kérdezek akkor azt mondja ,hogy ő a sört mondta.

Hát nem szóltam egy szót sem, de rosszul esett.

Ti erre mit mondtatok volna?

Vagy tényleg poén?


2016. okt. 13. 06:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia. Ebből konkrétamn nem tudom neked megmondani. Milyen személyiségű a férjed? Vicces szokott lenni vagy inkább komolyabb stílusu? Mit dolgozik? Milyen a viszoonyotok?
2016. okt. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

A férjed igencsak éretlen valaki, de ettöl függetlenül ez csak egy hülye poén, amit valahol felszedett.


Ha te ebböl problémát csinálsz, akkor te sem vagy érettebb, mint ö.

2016. okt. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mondjuk éretlen nem vagyok már.CSak egy kérdést tettem fel.


Egyáltalán nem viccelödős tipus.Mostanában elégé lekezelő velem is meg a fiammal is,és elhord mindennek minket.Visszahallom.

Itthon meg játsza a szentet néz rám nagy szemmel mint aki nem tud semmiről.

Bár új a társaság.

Különben mindenki szereti,sokat dolgozik.

2016. okt. 13. 07:29
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
A fiadnak nem ő az apja?
2016. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem ,közös a gyerköc.
2016. okt. 13. 07:38
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Akkor mikért azt írod, bogy a fiam. Miért nem a fiunk? Valami nincs rendben nálatok.
2016. okt. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha amúgy sem túl rózsás a kapcsolatotok, akkor...

mit szóltam volna ehhez ?


Amikor visszakérdeztél, a sört mondta?...csajom ... söröm.. elég nehéz félrehallani.

2016. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mit is akarsz tulajdonképpen?Miért nem vele beszéled meg?Ja,hátha van itt valaki hasonló helyzetben.Ismered te egyáltalán a férjed?Nekem egy humorzsák férjem van,ilyeneket viccből simán mondana,én meg röhögnék,ahogy azon is,mikor mondja,hogy "kéne már egy jó feleség",stb.De ő mindig ilyen volt,és remélem ilyen is marad.

De én nem értem,hogy nem lehet tudni,mit mond viccből,vagy mit mond komolyan az életünk párja.

2016. okt. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Embereknek szamomra felfoghatatlan hogyan van ennyi idejuk minden apro szora megsertodni. Foglald el magad, es akkor nem lesz ennyi idod ilyenekre. Ha pedig problemaid vannak, akkor kommunikalj, csak ne velunk, hanem a ferjeddel.
2016. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És ilyenek élnek házasságban...
2016. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!