Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sajnos nem jön össze a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nem jön össze a barátnő, akit én elhívok randira, azzal nem lesz folytatás, és ez nagyon rosszul esik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég régóta nincs barátnőm, ami volt se tartott sokáig és nem volt jó.

Nyitok én mindenkire, de nem olyan könnyű jó lányt találni, akinek valamennyire is bejönnék. Elhívok randira lányokat, de nem lesz belőle semmi, lehet a rutintalanság, vagy csak szimplán a személyem miatt ( nyilván nem a személyem miatt van a gond, de... [ amikor elutasítanak szöveg] ) , de már rosszul esik, hogy ha nehezen találok valakit, neki se kellek.


26 vagyok, szűz, és régóta voltam kapcsolatban is. Nem tudom, jön-e valaki, aki miatt azért leszek jó, mert szeret és nem sürgeti az idő, vagy legalább kölcsönös lesz a vonzalom.


Tegnap voltam randin egy lánnyal, akit nagyon megszerettem és szép volt, meg eddigi legközelebb éreztem magamhoz, sokáig fűztem őt, eljött velem és közölte hogy nem lesz folytatás, szóval lehozott ez kicsit az életről.

Annyira megkedveltem tényleg, most ugye meg majd el kell engednem, keveset beszélnem vele, mert ezek után már nincs értelme beszélni vele facen (se).


Hogyan tudnék végre siekrélményt szerezni, mit változzak, mit tegyek?

Nyilván engedjem el a dolgokat, de már sajnos nem tudom, hogy nem jut nekem semmi, másnak igen, és aki eddig nagyon-nagyon bejött, vele se jön össze.


Nem vagyok negatív világszemléletű, pozitívan álltam a dolgokhoz, de a legutóbbi randim óta elvesztettem a hitemet :/



2016. okt. 29. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem se jön össze, de nem szabad erőltetni, ne add fel :)

l

2016. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Valószínű a külsőddel van a baj, viszont ezen lehet változtatni, ha akarsz. Sport, szemüveg leváltása (ha van), más frizura, stílus..stb.

Ha gondolod küldj képet privátban és megpróbálok neked segíteni.

A másik az, hogy nagyon rágörcsölsz és ezt megérzik a lányok. Engem megrémít, ha valaki úgy közeledik hozzám, hogy engem akar barátnőjének, mert úgy érzem megfojt. Ennek lassan, észrevétlenül kell kialakulnia. Az, hogy első randi után egy elutasítástól ennyire a padlóra kerülj az nagyon para. Van akit évek múlva dobnak ki és támadnak hátba, az még cikibb, de hogy 1 tali után így összezuhanj az nagyon gyenge jellemre utal.

2016. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a külsővel van a baj. a Külső sosem számít. Ha magabiztos vagy az vonzó. Ha nagyon látszik rajtad hogy akarod, meg nyomulsz az sok lehet. Mindenképp magabiztosságot kéne sugároznod egy randin is. Ugyanúgy kell viselkedni a kávézóban mintha egy haverral ülnél be. Persze lehet udvarias, de elegánsan ne nyomulósan.
2016. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1# nem szabad erőltetni, viszont magától nem jön, szóval igyekszem tenni érte.


2#

Nem görcsölök rá, úgy ülök be hozzájuk beszélgetni, mintha haverok lennének, csak időnként megdicsérem, bókolok.

Mondjuk a legutobbi lánynak bevalottam a randi végén, hogy nagyon bejön nekem, tetszik, jól is éreztem magam, megismételhetnénk a találkozót.

Lassan észrevétlenül azért nem alakulhat nálam, mert nincs 2 alkalom.


Azért kerültem padlóra, mert már elegem van az első elutasításoktól, nem ez volt az első, és ez a lány tényleg igazán tetszett. Lehet gyenge jellem vagyok, mert a sokadig találkozó után megzuhanok, nyilván nem pezsgőt fogok bontani ilyenkor.

Az meg hogy mással mi történik egy kapcsolatban egyáltalán nem vigasztal és nincs is közöm hozzá.


3# Külsővel lehet baj, nem kell álszentkedni, fontos azért az is. A lányoknak is van szemük és ízlésük.

Nem nyomoluk, elbeszélgetünk, de lehet ez kevés, vagy nem tudom, de nem vagyok erőszakos.

2016. okt. 29. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem még egy randi se jön össze!

Szinte lehetetlen egy barátnőt össze kaparni 😕27f

2016. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!