Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, megbüntessem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EagleHUN kérdése:

Mit tegyek, megbüntessem, elküldjem, szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Egy kisebb veszekedés során barátnőm hozzám vágott egy műanyag poharat, de az nem engem hanem a LCD monitort zúzta be (kb 40-50k értékű).

Hosszú ideje munkanélküli és én tartom el.

Szoktak emiatt is néha összezördülések lenni.

Nem tudom mitévő legyek, nagyon berágtam, de a puszta anyagiak miatt nem akarom kidobni, végül is szeretem.

Mit tanácsoltok? Hogy bocsássak meg?



2015. jan. 10. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Zavard el dolgozni, vegyen egy új monitort, majd ha egyenlő feltételekkel él melletted bocsáss meg neki. Addig palimadár vagy.
2015. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Milyen LCD monitort lehet műanyag pohárral bezúzni??? Te is nagyon gyenge kamus vagy!
2015. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha ez mind igaz,az utolsó a jó válasz.
2015. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
71%

Szerintem is küldd el dolgozni

mindenképp fizettesd ki vele ha szereted ennyi miatt ne szakíts de ha már van munkája ezt is ki tudja fizetni és már összezürdölések se lesznek emiatt :)

2015. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Keres munkát és nem talál, vagy egyáltalán nem is keres?

Többször is vágott hozzád már valamit, vagy csak most először fordult ez elő? Bocsánatot kért?

Szereted? Ő szeret téged?

2015. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 manó1235 ***** válasza:
81%
2# es válaszoló, én üres félliteres kólásüveggel törtem be egy ajtó üveget ( nem a vékony fajtát ) :S bármi lehetséges csak erővel kell oda vágni. Am én is mondanám neki hogy keressen munkát és ha van benne lelki ismeret akkor bele ad legalább egy új monitor árába ha nem is fizeti ki az egészet.
2015. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Egyébként megbüntetésen pontosan mitértessz ?xD
2015. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

ultimátum.

elköltözik és amint van melója visszajöhet.

ha meg derogál neki a pénztárosi,vagy az árú feltöltő munkakör ahol már jövő héten kezdhetne,akkor menjen a tiszteletlen kártékony pitsába oda.

2015. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Tupperware műanyag pohár talpa elég vastag és kemény. Pont a sarkával ért oda, elég szerencsétlen dobás volt az tény.

Egyébként a monitor maga nem tört össze csak benyomódott az LCD és onnan szerteágazó vonalak és csíkok nehezítik a "kilátást" ezt is a jobb fölső sarokból tudom írni, mert máshol nem látszik szinte semmi.

Egyébként egy Samsunk 2233BW 22"-os monitorról van szó.

Na ennyit a kamuról!

2015. jan. 10. 21:09
 10/23 anonim ***** válasza:
Kuldd el a francba. Nem dolgozik, a te penzeden el, es meg a dolgaidat is tonkreteszi. Luzer vagy.
2015. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!