Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szextárskereső pont hu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szextárskereső pont hu oldalon igazi nők is vannak?

Figyelt kérdés

Olyan van aki már járt ott és tudott igazi nőt találni ,ugyebár a fizetős tagság után? Arra is kíváncsi vagyok hogy ha befizetek hogy tudjak írni egy nőnek akkor utána jön még meglepetés pl sms fizetés minden üzenetért vagy onnantól már ingyen lehet elérhetőségi információkat cserélni a vebes felületen.


Most regisztráltam és nem akarok beleesni egy sms csapdába .


Már az agályos hogy az ÁSZF ben egy mukkot sem írtak arról hogy ha belépek akkor jönnek a meglepik hogy fizess elő havidíjat.


Mégis látok ott egy két valós átlagos női fotót feltöltve ezért kérdezem hogy az üzenetváltási szisztéma sms fizetős emeltdíjas vagy ingyen üzengethetek egy hónapig .


Ha sms a komunikációs szisztéma már felejtem is el az egészet mert akkor száz százalék hogy az összes női profil fiktív és csak egy telefonos néni ül a túloldalon.


És ha van valakinek igazi bevált működő oldal tippje azt is kérem ide ne kíméljetek. Megspórólnék pár óra felesleges regisztrációt.



2014. jún. 23. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha belegondolsz, akkor te most dugásért fizetsz. :D Minek ilyen hülye oldal hozzá?
2014. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékelhetetlen válaszodat.


Ha tudnál olvasni akkor értenéd hogy én nem a d*gásért fizetek hanem egy oldalnak a közvetítő szolgáltatását szeretném igénybe venni ,és nem az átverését.


Különben is hogy a te szavaddal éljek ha belegondolsz te 500ft ért hol kapsz d*gást? mert hogy ennyi a havidíja (eddig) .


Szóval ez igencsak csekélyke összeg ha úgy vesszük a 10 000ft os k*r va díjhoz képest de jelzem hogy az 500ft al csak egy lányt szeretnék találni akivel n szer d*ghatok ingyen.


Mint hogy az oldal címe is ez "társkereső" és az ÁSZF ben is pirossal kiemelték hogy tilos szexuális szolgáltatást vagy erre irányuló magatartást tenni én meg jóhiszemű vagyok de nem hulye ezért kérdezem valaki le tudja e informálni az oldalt.

2014. jún. 23. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, prosti, vagy gyengeelméjű, nagyjából ennyi a választék. Ne nagyon álmodozz másról.
2014. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De én nem qrvkat kerestem hanem szekszelni akaró lányokat ,naívan szex társat tehát nem élet társat vagy barát nőt hanem egy olyan lányt aki azért hirdet hogy találjon egy neki megfelelő társat akivel szexelhet .


Ezek a luxus quvák a kettő nem ugyan az ,bár amit én akarok olyan a valóságban nem létezik a neten. Aki hirdet az pénzt akar csak ezt nem lehet odaírni mivel a törvény bünteti magyarországon a strihelést.

2015. máj. 29. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!