Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan írtok 20 30 35évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írtok 20 30 35évesen nem volt komoly se futó kapcsolatotok. Jártatok gyerek korotokba társas táncra (népi stb)? Folyt lent.

Figyelt kérdés
Oviban àltalànosban inkàbb fiúkkal vagy lànyokkal baràtkoztatok? Milyen testvéretek van ? Ő segìtett e vagy épp hàtràltatott 17fölött a pàr talàlàsban Szigorúan lettetek e nevelve?

#agglegény #testvéri kapcsolat #vénlány #néptánc #tàrsastánc #szigorúnevelés
2016. okt. 30. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Én jártam,de sajnos egy nagyon nagyon dagi kisfiú volt a párom társastáncon :/ valahogy nem illettünk össze,meg nem is voltam kiemelkedő a táncban.(inkább énekelni tudtam,jártam zeneiskolába is sok évig,hangszeren is játszottam)


oviban én inkább fiúkkal,általánosban 1 legjobb barátom fiú és 1 lány volt :)


idősebb bátyám van,3 év korkülönbség van közöttünk-nem tudott segíteni,nagyon különbözőek voltunk.


igen,nagyon is szigorúan fogtak,kimaradtam sok dologból,mert nem engedtek sehova a szüleim,volt, hogy meg is szöktem, hogy találkozzak egy fiúval még 17 évesen.


31N(bocs, hogy válaszoltam, már volt egyébként komoly kapcsolatom, csak sajnos annak sok-sok éve már)

2016. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

- Nem jártam soha táncolni

- Mivel kizárólag fiú osztálytársaim voltak mindig is, ezért csak fiúkkal barátkoztam (általánosban volt mondjuk vagy 5 lány, de velük nem igazán lehetett, az óvodára meg már nem emlékszem)

- Van egy húgom, de egyáltalán nem vagyok vele se előrébb, se hátrébb ilyen szempontból

- Elég szigorúan neveltek (mondhatni), de nem azért nem volt senkim mert nem engedték, hanem egyszerűen én nem vágytam soha arra hogy csajozzak, olyat pedig még nem találtam akinél úgy éreztem volna hogy "igen, nekem Ő kell!"

2016. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Jártam népi táncra, musical körbe, meg elég sok helyre.

Fiúkkal és lányokkal is barátkoztam mindig is.

Két bátyám van - soha nem vájkáltunk egymás szerelmi életében, vagy bármiben az ellenkező nemmel kapcsolatban.

Nem neveltek kimondottan szigorúan, odafigyeltek merre járok, de kifejezetten soha nem tiltottak semmitől.

Lassan 25 éves nőként egyetlen egy hónapos kapcsolatom volt, ha azt lehet annak nevezni.

2016. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

- nem voltam szigorúan nevelve 3as alatt kaptam csak ejnye bejnyét.


- nem jártam semmilyen társas dologra (egy darabig karatéztem, de abbamaradt)


-2 bátyám van


- bátyámék szerepe semleges az én kapcsolataimra nézve.


- nem voltak soha barátaim, általánosba fele-fele arányban beszélgettem lányokkal-fiúkkal, középsuli 4 évig volt olyan osztály, ahol 31en voltunk, abból 2 volt csak lány +2 év szakmán, amin 27osztálylétszám, 4 lánnyal.

2016. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Jártam néptáncra, jazz-balettre, zenélni, sportolni gyerekkoromban. (De amúgy a legtöbbet nem szerettem, inkább barátok után mentem vagy ez volt a kompromisszum, mert amit szívesen csináltam volna, az vagy túl drága volt vagy elijesztettek pl a karatétól a szüleim.)


Bölcsiben és oviban szinte csak fiú barátaim voltak, ez általános iskolában változott meg és lettek lány barátaim, és ez a mai napig tart.


Testvéreim nincsenek, a közvetlenebb családban is én vagyok a legfiatalabb, úgyhogy mire elég idős voltam, hogy elvigyen a többi rokon bulizni ők már kiöregedtek belőle.


Nem mondanám, hogy túl szigorúan fogtak volna a szüleim, de amúgy nagyon rossz volt a tinikorom. Otthon se volt minden rendben, a gimimben csúfoltak, úgyhogy őszintén huszonéves koromig nem is igazán érdekelt a pasizás.

2016. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oviban inkább fiúkkal, általánosban vegyesen, több lánnyal, több fiúval is barátkoztam. Egy fiatalabb lánytesóm van, nem segłtett és nem is hátráltatott soha a párkeresésben. Átlagosan lettem nevelve, nem túl szigorúan, de azért mindig mondtam hová megyek, kb mikorra várhatnak, hogy ne aggódjanak, stb. Könnyen ismerkedek nőkkel, meg általában könnyen beillesztkedek új környezetbe, társaságba. Barátként bírnak az emberek, jófejnek tartanak. De ennyi. Nőknél maximum ismerős vagy jóbarát tudtam lenni. Romantikus értelemben sosem tekintettek még rám, nem tudom miért. 30/F
2016. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

-soha nem jártam néptáncba

-általánosban fiúkkal barátkoztam, meg nálunk ciki volt, ha fiú lánnyal akart barátkozni, és akkor még el is hittem, hogy tényleg az

-oviban mondjuk volt egy lány barátom, most már tudom, mi van vele, de akkor mindig vele játszottam

-van egy testvérem, neki sincs barátnője, de nem tudom, hogy akar-e, erről nem beszélünk egymással

-sok mindenben korlátoztak a szüleim, és néha most is gyerekként akarnak kezelni

2016. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

- Nem jártam

- Oviban egy fiú volt a legjobb barátom, de mellette még két lánnyal is jóban voltam

- Egy idősebb lány

- Nem segített, de tett mindig utalásokat, hogy nézzem meg ezt, meg azt a srácot milyen aranyosak, összeillenénk, stb

- Az apum elég maradi gondolkozású, szóval igen, de azért nem katonai szigorra kell gondolni

2016. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előre bocsájtom, hogy volt már egy komolyabb kapcsolatom, de nagyon régen volt és azóta sem ért hozzám egy nő sem.


Nem jártam társastáncra, de nálunk általánosban kötelező volt a néptánc. Nem rémlik, hogy bármi is alakult volna belőle...


Én inkább a lányokkal barátkoztam, velük valahogy jobban megértettem magam, de azért voltak fiú barátaim is. Középiskolára ez fordult és utána már jobbára fiú barátaim voltak (az egyetem alatt is).


Nincs tesvírem.


Nem voltam szigorúan nevelve. Oda mentem, ahova akartam. Az már más kérdés, hogy rohadtul nem mentem. Eléggé introvertált vagyok. Sokat bántottak régen, ezért eléggé befelé fordultam és azóta is magányos vagyok, kevés baráttal.


28/F

2016. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!