Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek bejön egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek bejön egy olyan férfi aki kemény fizikai munkát végez és mellette jól keres?

Figyelt kérdés
3-450 között keres és mellette 40+os a karja.
2016. okt. 31. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alapján választottam a páromat, hogy mit dolgozik és mennyit keres. Nekem nem jönnek be ezek a nagy karú férfiak olyan mintha fel lennének fújva. Szóval a kérdésedre válaszolva nem 23L
2016. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
mégis milyen fizikai munkával lehet 300-450 között keresni tisztán?? (ami nem a kamionozás)
2016. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Számomra a belső értékek fontosak!

sajnos a mai világban nem fontosak ahogy észrevettem csak a külső a fontos,felszín! :(


Tudjon szeretni,szeressen!

hűséges,megbízható legyen! 30N

2016. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
A párom szellemi munkával jobban keres, mint amit itt leírtál. Sportoló, széles és izmos vállakkal, karokkal. Ez jön be. ;)
2016. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2: br 129 a hivatalos, többi borítékos
2016. okt. 31. 17:41
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Istenem, megint mindenki szerint a belső értékek a fontosak 😀 Komolyan, miért érzem folyton azt, hogy ez nem igaz?
2016. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen ez a tipikus mint "itt rohadjon le a kezem" vagy "itt szakadjon rám a plafon" és még a te pofád kezd el vörösödni a monitor előtt :D
2016. okt. 31. 17:51
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

#5 ja szóval bűnöző, adócsaló vagy. Fizikai munka alatt se dobozok pakolását kell érteni gondolom, hanem emberek megfélemlítését, hogy fizessék a védelmi pénzt.


Ja, ez bejön nekik! (sajnos)

2016. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a férjem megismertem, ő is kemény fizikai munkát végzett, szabadban, szóval ki is combosodott és le is barnult. És a keresete is hasonlóan alakult.

1. Mikor odajött hozzám, nem azzal nyitott, hogy mennyit keres. Ezt kb. egy hónap járás után tudtam meg, úgyhogy nem játszott szerepet, hogy összejöttünk. Egyébként nem is úgy viselkedik, mint akinek lenne pénze.

2. Mikor direkt ott feszengett előttem, hogy lássam, mekkora karja van, elsőre azt gondoltam, hogy "atyaég, micsoda díszbu.z.i..." Szóval elsőre egyáltalán nem volt szimpatikus, amíg vissza nem vett ebből a macsós vergődésből.

2016. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem budán dolgozik egy alvállalkozónál? :D

Amúgy ilyen brazilgépsori munkák így fizetnek :)

Szerintem sok nő nincs tisztába sok mindennel, de ezt had ne részletezzem, fals elvárásaik vannak, aztán rájönnek hogy üdv a föld nevű bolygón :D

bocs én se vergődök ezzel, hogy ilyen jó szituációba vagyok, nagyon utálom egyébként a munkámat, csak fizetni meg itt fizetnek jól. Egyébként villanyász vagyok

2016. okt. 31. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!