Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig csak 1 kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig csak 1 kapcsolatom volt akkor már semmi esélyem hogy lesz valakim? Lassan 3 éve vagyok egyedül. Miért nem kellek senkinek? Szinte levegönek néznek a nők! 27f

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 28 éves koromig mindig volt barátnőm aztán 4 évig valahogy semmi nem jött össze, pedig tettem is érte.

Aztán 4 év után 32 évesen találtam valakit.

2016. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

DE, esélyed mindig van.

Több oka is lehet. Külsőségek: ápolt vagy-e, milyen a kisugárzásod... Vagy bármi egyéb, nem vagy elég bátor, vagy csak nem vagy elég kommunikatív.

Ezt igazán csak te tudhatod, esetleg ha randiztál és nem jött össze, akkor biztos elmondták, hogy miért nem...

Ennyiből nagyon nehéz lenne bármit is mondani.

Próbáld meg egy kicsit ilyen szempontból "elemezni magad", és változtatni ha szükséges. Persze maradj önmagad, de pl nem árt ha eljársz valahova sportolni (jót tesz fizikailag és szerintem lelkileg is), vagy olyan helyekre ahol ismerkedhetsz.

2016. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Apoltságommal nincs gond,de viszont nem vagyok bátor.Meg nem is tudok beszélgetni a nőkkel nem az erösségem.Na meg nincsen is olyan hely ahol ismerkedhetnék.
2016. nov. 1. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont gyakorlás miatt kellene többet társaságba járnod,és szocializálódnod, nehogy végleg bezárkózz...Ne add fel. Relax. Csináld,amit szeretnél.Sport,hobbik,kiállítás,bármilyen program,amit tudnál csinálni másokkal is...
2016. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

28 vagyok, 2 hónap múlva 29. 1 éve lett vége a 2.!! komoly kapcsolatomnak, és jelenleg én is egyedül vagyok. Amiket leírtál, és magamra is ismerek, azok csak kifogások. El kell menni sportolni, az valóban kikapcsol és beszélgetni is lehet. valószínű én is veszek 1 havi kondi bérletet, de nem feltétlenül az ismerkedés miatt. le akarok adni közel 10-15 kg-t, és el kéne kezdeni valahol. Jó, itthon is vannak mozgási lehetőségeim, de közösségbe csak jobb járni.


Próbálj minden nap beszélgetni idegenekkel. Először idősebb emberekkel, nőkkel, aztán fiatalabb srácokkal, majd fiatal lányokkal. Ha megszokod a kommunikációt, egy idő után spontán jönnek a témák, mersz beszélgetni emberekkel, majd kialakul az ismerkedés is.


Nem vagy lekésve semmiről, csak kiba*ott mocsok *ar érzés tudom, amikor nincs senki melletted.


Fel a fejjel és csak előre és menni fog!!


[link]

2016. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!