Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, aki hasonlóképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki hasonlóképpen érez? Akár férfi, akár nő.

Figyelt kérdés

Belefáradtam abba, hogy ugyanazokat a köröket fussam végig mindig. Ugyanazok a kérdések, és végül mindig ugyanoda lyukadunk ki, nem keressük egymást, mert nem illünk össze, vagy nem ugyanazok az elképzeléseink. Feleslegesen raboltuk egymás idejét. Én úgy érzem, hogy nem akarok társat, ebben a mai világban senkiben nem látom meg azt amit keresek, senkiével se egyeznek az elveim.

Egyedül viszont egy boldog, TELJES, idiótáktól mentes életet tudok élni. Én nem tudok igazodni senkihez se, frusztrál az, hogy valaki mindig ott legyen.

21/l


2016. nov. 1. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy az egyben így vagyok. Nem hiányzik, hogy valakinek mindig a kedvét lessem, kompromisszumokat kössek, azon idegesítsem magamat, hogy épp milyen kínja van, ha nem úgy válaszol/viselkedik, ahogy szokott. Nem erre vagyok hitelesítve. :D A barátság extrákkal pont elég, több nem kell (persze ezt előtte le is tisztázom).


26/F

2016. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Legfeljebb olyan szempontból érzek hozzád hasonlóan, hogy nagyon ritka az olyan nő, aki személyiségével, intelligenciájával, világlátásával is meg tud fogni, ami pedig ugye alapvető lenne egy hosszabb távra szóló kapcsolatnál. Annyira nem vagyok introvertált, mint te a kérdésed szerint, de azzal is egyetértek, hogy ha az ember egyedül van, akkor legalább nem fárasztják mindenféle idióták :D
2016. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is kb így vagyok, sokszor már azt érzem, hogy mesterségesen kár gerjeszteni a dolgot, majd ha jön, akkor jön, ha meg nem akkor ennyi. Vagy már nincs is kedvem ismerkedni, mert előre látható a kimenet, hogy eltűnnek pár nap után, vagy szerzek egy telefonszámot, és fel sem veszi, mert csak azért adta meg, mert nem akart komfortálódni stb.

de ha lenne is aki benne lenne hamar egy randiba, ott is azt érezném, hogy az érzelmek akkor is hiányoznak...

Szóval én is próbálok arra törekedni, hogy lehetőleg ki tudjam zárni olyan szinten a lányokat, hogy ne is gondoljak rájuk, aztán max majd random kialakul valami egyszer.

20/F

2016. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Nekem a szex része az egyik legidegesítőbb az egész párkeresésben. Eszem ágában sincs szexkapcsolatba meg egy éjszakás kalandokba belemenni. Nekem nem "létszükséglet" mint a többségnek.

2016. nov. 1. 19:25
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Nekem már ahhoz sincs energiám hogy egy normálisan megfogalmazott levelet írjak valakinek. Nem is érdekel már. Eddig volt 2 barátnőm. Összesítve több mint 3 évem ment el felesleges személyekre. Idő, pénz, energia, érzelmek. Még egy kolonc nem kell. Nincs szükségem egy gyenge személyre akit pesztrálnom kelljen. Én egy társat szeretnék aki méltó párom lehet a harcban. És ha egyedül maradok ezzel az "elvárásommal" akkor sem érdekel.


23/F

2016. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező, rossz fába vágtad a fejszédet itt. Te érzelmi alapon keresel párt magad mellé, mégis miben tudna segíteni neked az ide író férfiak jelentős többsége, akiknek kisebb csoda lenne, ha összejöhetnének egy lánnyal. Érzelmekről csak azért beszélnek, hogy megmagyarázzák, miért szüzek még mindig. Különben rögtön lecsapnának a lehetőségre, ha egy lány felkínálná magukat nekik. Inkább olyan fórumra kéne írnod, ahova javarészt nők írnak, ott hasznos tanácsokat kapnál.
2016. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Annyira elegem van az ilyen általánosító buta emberekből mint a 6-os hozzászóló már bocsánat. Vannak gyökér férfiak ezen az oldalon tény de normálisak is akik akár jobb tanácsot is tudnak adni mint itt pár elvetemült nő. Kérdező olvasd el a kommenteket és azt fogadd meg amiben a legtöbb ráció van.

A kérdésedre válaszolva én is éreztem már hasonlóan mint te sőt mostanában egyre többször. Ne keress ilyen céltudatosan társat az érzelmek vagy inkább a vonzalom úgyis ki fog alakulni előbb-utóbb valaki iránt. Az a jó ha nem a külseje fog meg valakinek hanem a személyisége. Persze később róla is kiderülhet, hogy idióta de azért kisebb az esélye. Csináld amit szeretsz, keress hobbit és legyél a barátaiddal sokat meg tanulj a többit meg bízd a "sorsra". Ha nincsenek nagy elvárásaid az elején később kevésbé lesz rossz ha az új randiról is kiderül, h csak lukra játszott vagy gyökér.

2016. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége nekem sem szellemi partner, és odáig oké, hogy inkább egyedül, mint rossz emberrel, na de inkább jó emberrel, mint egyedül. Ez egy háromszintes összehasonlítás, és ugyan azért nem szomorkodom, hogy nincs valami alapfokú nőnemű mellettem, de azért néha de, hogy az igazi társam sincs. De hát ez van. Majd lesz. Vagy nem.


25/F

2016. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6: A legnagyobb gond ezen az oldalon nem az ide író férfiak többségével van, hanem a hozzád hasonló egysejtű provokátorokkal - nemtől függetlenül.
2016. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én meg akikkek kijöttem teljes mértékbe, külsőre is bejöttek , vagy messze laktak, vagy már volt párjuk csak beszélgetni jártak az oldalra, vagy nem volt párjuk de mégis csak beszélgetni jártak mert nem akartak kapcsolatot :(
2016. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!