Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 felett nem már nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 felett nem már nehezebb párt találni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Quasimodo is megtalálta az ő Esmeraldáját. Te is biztosan fogsz találni valakit.
2016. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem semmi szókincsed van, kérdező. Lazán tolod az egyszavas válaszokat, így biztosan körvonalazódik majd a problémád és fogsz tudni kapni egy nagyon segítőkész, mindenre kiterjedő választ valakitől.
2016. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen
2016. nov. 1. 22:03
 14/18 anonim ***** válasza:

25 alatt sem egyszerű, ha férfi vagy...

20/F

2016. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Relatív, függ attól, hogy milyen a helyzeted. Srácként pl. ha nincs társaságod, nehezebb ismerkedni. Egyedül buliba menni nem annyira buli. Társasággal könnyebb és nagyobb esély van rá, hogy valaki ismerni fog egy csajt és nagyobb eséllyel indulsz nála.

Fiatalon ott az iskola meg hasonló helyek, ahol könnyebb ismerkedni.

Férfiként még előny lehet, hogy idősödsz, férfiasodsz. A fiatal lányoknak nagyobb eséllyel jössz be.

2016. nov. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen se sikerül xD

18/L

2016. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ, nekem nehezebb, emlékszem, középiskolában mennyi lányt ismertem, és egyikhez sem közeledtem igazán, most hogy nyitottabb lennék, már semmi lehetőségem nincs, és ez csak rosszabbodni fog, de ha te olyan munkahelyre vagy egyetemre jársz, még azért van esélyed.

.

A másik, hogy ilyenkor már kezdenek végleg elkelni a lányok, eljegyzések, házasodnak, családjuk lesz, és ezért csökken az esély.

2016. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát így nehéz lesz.
2016. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!