Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehezebb egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezebb egy pasinak párt találni társkeresőn?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

MINDENKINEK nehéz párt találni magának!


És kérlek, kíméljetek meg attól a sok sz..rságtól, hogy a csajoknak meg az alfáknak könnyebb...


örök szabályok: zsák a foltját mindig megtalálja, hasonló a hasonlót vonzza


Te mit teszel azért, hogy sikeres legyél pártalálásban?

2016. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
mert 1 csajra 100 pasi ír, de fordítva ez nem igaz. Az átlagos lányokra is sokan írnak, de egy átlagos srának kevesebb az esélye, mert skkal tömörebb a mezőny, kompetitívebb a verseny.
2016. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

#1: "... örök szabályok: zsák a foltját mindig megtalálja, hasonló a hasonlót vonzza..."


Nem bántásból, bocs, de ez akkora semmitmondó Oravecz Coelho, mint kétszer a Himalája.


"... a csajoknak meg az alfáknak könnyebb..."


Talán nem könnyebb? Ne akarjunk már ellentmondani a párkeresés fizikai törvényeinek, pls.

2016. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

#3


majd ha sorozatosan ugyanabba a hibába esel, akkor majd rájössz, hogy nem butaság, de szerintem akkor se fogod felismerni, plusz beismerni az egód miatt


23 évesen találtam párt, addig semmi, valóban könnyebb egy csajnak NORMÁLIS párt találni hosszú távú kapcsolatra, gratula neked és a hozzád hasonló gondolkodásúaknak :)

2016. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Előzőekhez még annyit hozzátennék, hogy kevesebb csaj is van fenn társkeresőn, sőt azoknak is egy része, csak a hiúságának legyezgetéséért vagy beszélgetésért, vagy unaloműzésért van fenn...

Meg szerintem kb félig le is szarják az egészet. A csajok 90%-a ki se tölti a profilját rendesen.

Míg azért pasi oldalról ez más..

2016. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
ui.: maximum azért lehet igazad abban, hogy egy csajnak könnyebb, mert a kezdeményezés a pasik dolga, és az önbizalomhiányos félénk nyuszi pasik képtelenek bátorságot venni, hogy leszólítsanak egy csajt, így ők hoppon maradnak, de ez az ő hibájuk lesz, nem a csajoké
2016. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
#4: Ezzel azt akarod sugallni, hogy 23 éves nőként későn akadtál rá a nagy szerelemre, és sajnálod, hogy nem kufircoltál 12 éves korodtól kezdve? Csak mert szerintem 23 évesen egyáltalán nem voltál öreg hozzá. Nem érted a lényeget, ugye? Nektek szinte tálcán van kínálva elképesztő mennyiségű lehetőség, amint kiléptek a négy fal közül az utcára, ellenben nekünk vért izzadva kell egyáltalán valaki figyelmét egyáltalán FELHÍVNUNK MAGUNKRA, mert még a kákán is csomót kerestek pont annak köszönhetően, hogy minden nálatok sorban álló hapsi legeslegjobb tulajdonságait gyúrjátok egy képzelt, tökéletes ideált szemléltető koncepció képébe, aztán én meg személy szerint olyan baromságszámba menő elvárásnak nem megfelelés miatt koppannék például nálad (vagy akármelyik másik nőnél), mint például a barna szem, vagy két diploma. :D Röhejesek vagytok a korlátolt elvárásaitokkal együtt. Szólj, ha valahol elvesztél a sorok között.
2016. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elég sok társkeresőn fent voltam. Vagy olyanok írtak akik az anyám lehetne vagy egyáltalán még csak válaszra se méltattak.

nem rég volt olyan is hogy ugyan nehezen de rá vettem magam és oda mentem a csajhoz meg kérdezni hogy lenne e kedve esetleg találkozni velem... Hát nem volt.

Pénztáros egy nagy boltba mindig mosolygót és tökre örült amikor meg látott 1-2 szót beszélgettünk is.. Azt hittem én is be jövök neki ezek szerint nem.

Igen én pl valóba félénk típus vagyok e téren. Nem vagyok magammal meg elégedve sem. se testileg se kinézetileg. nincs önbizalmam se nagyon ez miatt.

2016. okt. 15. 22:07
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
#7-es Ne sajnáld a dolgot :) Általában az ilyenek akkorát fognak majd koppani az életben, hogy nemigaz, ha elérik azt a kort, amikor már nincs meg a formás popsi vagy egyéb vonzó tényezők. Akkor majd leesik nekik is, hogy mégse volt jó ötlet az ilyen válogatás, de akkor már a fenének se kellenek majd kb.
2016. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8 Ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor koncentrálj arra, hogy fejleszd magad ott ahol kell. Ha kevés a pénz, próbálj jobb munkát keresni, ha jobb testet szeretnél, kezdj foglalkozni vele. Ha nem megy a kommunikálás, gyakorold. Bármilyen tapasztalat jobb, mint a semmilyen.

Hidd el könnyebb úgy :)

2016. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!