Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés hobbikon keresztül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés hobbikon keresztül?

Figyelt kérdés
Sokszor tanácsoljátok azt, hogy az ember ismerkedjen hobbikon keresztül, de mi van, ha valakinek olyan hobbijai vannak, amikben csak a saját nemével ismerkedhetne, vagy kizárólag egyedül szereti őket űzni?
2016. nov. 3. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
például milyen hobbira gondolsz?
2016. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam kérdezni, mint az #1.

:)

2016. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Linó03 ***** válasza:

Hát igen, pl. vitorlázó repüléssel nehezen lehet :)

De viccet félretéve ott van pl. a paintball, népszerű, akadnak azért nők is, de az ellenfélnek az arcát is alig látod, a tieidet meg jellemzően már eleve ismered.

Ilyen esetben muszáj olyan területet keresni, ahol akadhatnak "párnakvalók". Elcsépelt a "járj szórakozóhelyekre" de nyilván azt is meg kell választani, hogy milyen szórakozóhely, mert nem csak a kocsma+dj létezik, ahova egy bizonyos réteg jár.

2016. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szerintem minden hobbival klasszul lehet ismerkedni
2016. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Persze, a bélyeggyűjtők igazi szoknyavadászok.
2016. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Keresni kell olyan hobbikat a meglévők mellé, amik társaságiak.


Értelem szerűen, ilyenkor nem az éjszakai magashegyi extrém vasalásra gondolnak a tanácsot adók, amit csak a hajnali órákban 2000 méter magasan lehet űzni tök egyedül.

2016. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
Ahova én járok sportolni, ott csak csajok vannak. Én momentán alig találkozok férfiakkal
2016. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
#7-es és az milyen sport? :) én futok, balettet nem vállalok csak azért, hogy csajok között lehessek :)
2016. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nyelvtanulás (nem nyelvvizsgára készülök, úgyhogy nem akarok drága tanfolyamra járni, nem lenne értelme). Olvasás.


Az egyetemen, ahova jártam, 90% nő volt. Munkahelyemen kizárólag nők vannak.


Szóval valami ötlet, ahol nem csak nők vannak? :D :D :D

2016. nov. 3. 20:34
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk, ha az alábbi hobbijaid vannak, akkor ne reménykedj :D :


- fedett pályás távolbanézés/könyv emelgetés

- tv néző hasizom gyarapítás

- autósmoziban székfestés

- vonatkerék pumpálás


...és társai, a teljesség igénye nélkül. :D

2016. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!