Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek (akik használnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek (akik használnak társkeresőoldalt) hogyan reagálnátok rá, ha valaki fb-on keresztül írna rátok ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el felfedezni a netes társkeresést, de nyilván a gyengébbik nem rengeteg levelet kap napi szinten, amire nem hiszem, hogy mindre válaszolnának, meg ugye ott vannak a korlátozások, előfizetések. A lényeg az, hogy találtam egy leányzót, akinek a leírása nagyon megfogott, és abszolút tudok vele azonosulni, egy kis utána járással megtaláltam fb-on, de nem tudom, hogy mennyire venné nyomulásnak, ha ráírnék, vagy bejelölném. Egyébként nem jellemző rám hogy bárkire is írogassak, de úgy érzem hogy jelenesetben megtenném.

Ti tolakodásnak vennétek?


2016. szept. 26. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Meg sem látnám, mert az idegenek leveleit másik mappába teszi, szóval erről ennyit... A facebook a magánélet szintere, ott ismerkedj az emberekkel ahol jelzik, hogy vevők rá.
2016. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem nekem szól a kérdés, de ebben van tapasztalatom - sok nőnek írtam, akit a Tinderen láttam az adatlapját. Idáig az alábbiak történtek: ott maradt a bejelölés (van akinél hónapok óta).

Másnál meg, simán leveszi a jelölést (annyira, hogy utána sem én, se más se tudja bejelölni).

Van aki egyenesen szóvá teszi, hogy ezt, tolakodásnak véli (a Fb.-on, de ez a ritka kivétel).

Van aki csak leírja, hogy 'Ne jelölj be Fb.-n'. Jó kérdés, hogy miért. Az egyik az, hogy tejen el idő, a másik az, hogy így, hamar le tud kopni (főleg ha erre megy rá).

Viszont, van aki erre azt mondja, hogy oké, elfogadja a FB-on való bejelölést (ritka, de már találkoztam is ilyennel).

Na akkor: az esetek túlnyomó többségében, elutasítást kapsz, úgyhogy erre érdemes felkészülnöd.

2016. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Részemről rohadt pipa lennék, ha valaki nyomozgatna utánam.

Mondjuk nekem eleve nem tud ismeretlen írni, úgy hogy problem solved.

2016. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
en istan irok
2016. szept. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én rengeteget próbálkozom facebookon, van ha nagyon elkeseredett vagyok sok lányra rá írok (persze csak olyanra aki tetszik). De nem igazán jön össze semmi.


De szerintem lehet bárhol próbálkozni. Ha egy helyen keresztül néznek rajtad akkor mindenhol.

2016. szept. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
"A facebook a magánélet színtere" nemár ! :) Meg, hogy nyomozás...nem profilokat tört fel, hanem egyik publikus hely alapján megkereste egy másikon. Ha belegondolok, jogos, hogy nem akar fizetni azért, hogy válaszra se méltassák. Figyu kérdező. Szerintem, ha nem kerül pénzbe és azt meg tudod nézni, hogy aktív társkeresőn, akkor próbáld meg. Ha nem aktív, akkor hagyd mert valszeg tárgytalan.
2016. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ijesztő, ha valaki erre ismeretlenül ennyi időt szán, mikor ott van a megfelelő színtér, ahol felkereshetne/rámírhatna. Tuti tolakodásnak venném.
2016. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#6

Megnézni ugyan nem tudom, de feltételezem, hogy viszonylag aktív lehet, mert ugyan az a képe van fent a közösségi oldalon, azt meg alig pár hete rakta fel.

#7

Igazából nem volt több mint 10mp megtalálni a facebook-on, így nem gondolnám, hogy ez olyan sok időnek számítana. Persze ettől még megértem a te nézőpontodat is.

2016. szept. 27. 19:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Amikor én voltam fent egy társkereső oldalon, és arra kértem a másik felet, hogy a további megszélgetéseket, ismerkedést folytassuk a facebook-on, azzal a nem titkolt céllal, hogy ott valamennyire tisztább képet kapunk egymásról, legtöbben azt mondták, nincs fiókjuk. Szerintem ők nem is társat, pontosabban, nem tartós kapcsolatot akartak. Érdekes, hogy utána már nem akartak tőlem semmit. Mondjuk én sem.

Azt javaslom neked, hogy írj üzenetet és jelöld be. Veszíteni valód úgysincs.

2016. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Én voltam fent társkeresőn egy időben, és kifejezetten zaklatásnak vettem, ha valaki privátban keresett rám.

Például a Tindert pont azért szerettem, mert ott CSAK AZ tudott rámírni, akivel én is akartam beszélgetni, más nem.

De írok egy másik példát... képzeld el, hogy valaki elmegy egy nyilvános társkereső rendezvényre. Akkor, ott ismerkedési céllal van, nyitott rá, szabadon választ a "kínálatból". De az egyik férfi úgy gondolja, hogy neki túl sok a konkurencia, ezért másnap megkeresi a nőt a munkahelyén, vagy a lakásán... Na hát ilyesmi a facebookos megkeresés ebben az esetben.

A társkeresőre azért megyünk, mert OTT szeretnénk ismerkedni. Ha neked ez nem pálya, akkor járj el szórakozóhelyekre és ismerkedj személyesen.

2016. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!