Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni, hogy egy fiú megbízható-e neten keresztül?

Figyelt kérdés

Egy ideje megismerkedtem neten egy fiúval.Szimpatikus,de én csak barátkozni szeretnék,ezt le is tisztáztuk.Rendszeresen hangoztatja,hogy ő hűséges,próbálja magát beállítani úgyhogy mennyire becsületes.Azt mondta,hogy korábban több lány tetszett már neki.

Korábban volt egy fiú ismerősöm ő hasonlóan tette,de már az elején gyanús volt.Folyamatosan hangoztatta,hogy létezik rendes fiú is.Akartam neki hinni,de éreztem,hogy valami nem oké,komolytalan is volt a viselkedése.Aztán kiderült róla,hogy majd minden lány tetszik neki,és egyszerre csapta a szelet egyszerre többnek is.


Azért fontos ezt tudnom ugyanis csakis megbízható barátot szeretnék magam mellé.


Tudom lány is van aki így viselkedik...


Köszönöm a válaszokat. :)



2015. jún. 4. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szimpatikus,de én csak barátkozni szeretnék"


Ő nem. És lesz*rja, hogy mit beszéltetek meg, úgyis rád fog nyomulni. H meg lekoptatod, akkor onnantól kezdve nem fogod érdekelni.

2015. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ezt miből gondolod,h ez a jelenlegi fiú aki tényleg nem tetszik,mert az előzőnél néha megfordult a fejembe a mi lenne,ha,de nála miért gondolod h akar majd többet?
2015. jún. 4. 23:08
 3/14 A kérdező kommentje:
részemről,vagy barátság,vagy semmi...
2015. jún. 4. 23:09
 4/14 anonim ***** válasza:

99%, hogy ő nemcsak barátkozni akar, és reménykedik benne, hogyha nyomul kicsit, akkor még lesz/lehet esélye nálad. A fiúk legtöbbje ilyen, hidd el. Lesi, hogy kit mikor és hogyan tudna megfektetni. Persze biztosan nem mindenki, nem akarok általánosítani, de a nagy többség ilyen.


A neten keresztül meg nem lehet megállapítani, hogy megbízható-e valaki vagy sem, virtuálisan bárki lehet bármilyen. Személyesen is nehéz eldönteni, ha valaki jó "színész", és mindig több idő is kell hozzá.

2015. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"És ezt miből gondolod"


Abból, hogy férfi vagyok.

2015. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

<< Abból, hogy férfi vagyok. >>


Vagyis Feri jól megaszonta hogy saját magából indul ki, amikor így általánosít, és biztosan tudni véli, hogy minden pasi ész nélkül nyomul. Szerintem meg van olyan, aki ért a jó szóból. Oké, próbálkozunk, próbálkozunk, mert benne van a vérünkben, de azért elég bunkó pasi lenne az, aki csak azért nem marad a csaj barátja, mert végül mégse bírta "megfektetni".

Nekem például rengeteg lány barátom van a netről, van akivel személyesen is találkoztunk de ettől még barátok maradtunk, van akivel csak neten tartjuk az amúgy mélyen bizalmi kapcsolatot... és igen, sosakkal úgy kezdődött, hogy rányomultam, hátha lesz belőle valami, de aztán nem lett, viszont közben megismertem a kis lelküket és érzelmeiket, a személyiségüket is. Összességében, még mindig csak gazdagabb lettem ettől.

2015. jún. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Kedves 4-es Neked is,elszomorító.Azért kérdeztem,mert az előző srácot pont neten sikerült lebuktatni méghozzá elég könnyen.Jött egy gondolat,ami aztán be is igazolódott.

2015. jún. 5. 11:35
 8/14 A kérdező kommentje:
De nekem az előzőnél úgy tud,hogy nem akar megfektetni semmit sem akar,csupán játszadozni.Buta voltam későn esett le ténylegesen.De ő lehet más,de már egyre jobban nem hiszem...
2015. jún. 5. 11:36
 9/14 anonim ***** válasza:

#8: Ezzel nem a reményt akartam kiűzni belőled, csak a saját tapasztalataimat írtam le. Azért esélyt adj a srácnak, hátha ő pont nem olyan, csak ne legyél naiv, az a lényeg! :)

#4 voltam

2015. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm rendes vagy. Remény az eddig sem volt sok,de most már szinte egyáltalán nincs.


Én vele tényleg csak barátkozni szeretnék,de a megnyilvánulásaiból,írásából nekem úgy jön le,hogy ő nem barátkozni szeretne,valamint nem megbízható egyáltalán.És én csakis megbízható barátot szeretnék legyen szó fiúról,vagy lányról...

2015. jún. 5. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!