Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legkönnyebb bele törödni hogy nem kellek a nőknek, hogy nem lesz nekem párom? Valakinek sikerült már?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene beletörődni? Csomó szarul kinéző embernek van nője. Tegyél valamit. Keress sok pénzt, legyél ápolt, laza vagy mittudomén. Lásd még az Andy Vajna féle öreg dagadékok is szereznek nőt, szóval semmi nem lehetetlen csak tenni kell érte.
2016. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok változtatni azon hogy legyen önbizalmam és ne legyek gátlásos.Több évig hiába próbálkoztam.
2016. nov. 4. 08:07
 3/8 Templeton Peck ***** válasza:
0%

Figyelj, ha mielőtt azt mondanád, hogy pénz kell a nőknek akkor tévedsz, kimész a józsira és megveszed a márkás cuccok kinai verzióját, a csajok nem veszik észre és mondják majd rá, hogy milyen menő vagy. Nekem egyébként van egy eredeti ezüst 1906os doxa milan o'dor láncos órám, hibátlan állapotban, rá se néznek "mert az nem menő" ellenben én jól érzem magam vele :) Másik olyan fullos csajokat láttam a közel múltban olyan béna vézna fatökű gyerekekkel, hogy akkor én is elgondolkoztam azon, hogy mi a titok nyitja :)

Talán alap szabályok: 1. Légy elegáns 2. Mosolyogj sokat 3. légy igényes. Kommunikációt illetően meg találd meg a magad módját, nem lehetetlen ez se.

2016. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen soha nem lehet beletörődni, de idővel hozzászokik az ember. 31 vagyok, nekem sem akar összejönni, az utóbbi időben, ha ráírok valakire, és ő is azt mondja, hogy szívesen ismerkedne, erre küldök egy fotót, amire többé nem jön válasz, pedig ronda nem vagyok. Ilyenkor mi van?


Szóval lassan beletörődik az ember, de teljesen nem fogja soha elfogadni. Az állatvilágban vannak példányok, akik soha nem jutnak közel nőstényhez... hát ez nálunk ugyanilyen a nőkkel.

2016. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad gondolni sem rájuk,vagy legalább rájuk sem szabad nézni. És akkor sokkal kevésbé fog érdekelni.

Én is ezt csinálom mostanában,mert hiába voltam száz helyen haverokkal ismerkedni,mindegyik csaj le sem sz*rt...

2016. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én is ezt csinálom.Hogy rájzk se nézek talán akkor idővel bele törödök a magányba.
2016. nov. 4. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos mennyiségű csalódás meg egyedüllét után menni fog, hidd el, már énis rég lemondtam az egészről. Az eleje nehéz volt de mára már nem érdekel.
2016. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

:D :D :D :D :D

Ez a sok picsogó "pasi".... aztaaaa :D :D :D

Tipikusan vak vezet világtalant...

- Rá se nézek a nőkre...úgy könnyebb

- Jó, akkor én se nézek rájuk, úgy biztos könnyebb lesz.


Ezért már érdemes volt ma is feljönni..

2016. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!