Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik azt tapasztalják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik azt tapasztalják, hogy nem kellenek a nőknek! Konkrétan milyen dolgokkal próbálkoztatok a változtatásért?

Figyelt kérdés
Mik voltak azok, amiket megtettetek, hogy javuljon a helyzet? Azért kérdezem, mert egyesek ezen az oldalon véglegesen elkönyvelték, hogy ők bizony semmilyen formában nem kellenek a nőknek, akármit csinálnak is. Úgy gondolom, ilyen következtetést csak akkor logikus levonni, ha valaki valóban sok dolgot meg is próbált, és akkor kijelentheti, hogy semmi nem vált be. Ezért kérdezem, ti mikkel próbálkoztatok, hogy vonzóbbá tegyétek magatokat a nők számára? Köszönöm előre a válaszokat.
2016. okt. 28. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sportolni kezdtem, figyelek az öltözködésemre (mindig megengedhettem magamnak minőségibb ruhákat, csak nem érdekelt), és igen, próbálok valamennyit a személyiségemen is csiszolni.


Ezek kb azok a dolgok, amiket meg tudok tenni, van ami viszont genetika, azon nem fogok tudni változtatni.

2016. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj, én magamból kiindulva biztos vagyok benne, hogy egyetlen nő se lenne képes úgy elfogadni, ahogy vagyok. Nagyon-nagyon nehéz eset vagyok. Volt már pár nő, akikkel ismerkedtem. Jól is ment mindegyikkel, amíg meg nem ismerték a többi arcomat is. A külsőmmel túl nagy baj nincs, sokkal csúnyább fiúk is kézen fogva sétálgatnak nőkkel az utcán. Nagyon vékony vagyok, de ez se zárja ki, hogy tetszenek valakinek. Egyszerűen mentálisan nem vagyok egy ideál. Pedig aki megmássza a körém épített falakat, azért még a kezemet is tűzbe tenném, de valahol félúton mindenki feladja.
2016. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, felpontozom.
2016. okt. 28. 23:07
 4/16 A kérdező kommentje:
2., neked is köszi, de nem érzem, hogy a kérdésre válaszoltál volna. Sajnálom a helyzetet, de nem értem, miért érezted magad megszólítva a kérdésben.
2016. okt. 28. 23:08
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

#4


Úgy van, még rúgj is bele egyet, "há' minek pofátlankodott ide?"

2016. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

1. Régen a két méteremhez 75 kg-os pálcikaember voltam. 2-3 év alatt kigyúrtam magam 95 kg-osra és az a plusz húsz főleg izom. Vállas, sportos, szálkás ember vagyok már jó kiállással. Ha a tükörbe nézek meztelenül, nyak alatt, akkor olyan jó érzésem támad mint még soha korábban.


2. Régen bénán öltözködtem nagyon. Melegítőben jártam suliba is sokszor és turis pólóim, pulóvereim voltak, miközben azért telt volna jobbra is. A cipőimet ritkán tisztítottam, sokszor voltak retkesek.

Manapság azért legalább a mainstream ruhaboltokban (Takko, New Yorker, C&A, H&M) veszek ruhákat és jobban ügyelek a ruháim tisztaságára, ápoltságára.


3. Régen a testem is elég ápolatlan volt. Kamaszként pattanásos voltam, rendszertelenül borotválkoztam, a hajam össze-vissza állt és ritkán mostam. Viszonylag izzadós vagyok, de alig használtam dezodort, golyóst, vagy parfümöt.

Manapság 1-2 naponta mosok hajat, a pattanásaim teljesen elmúltak Aloe Vera készítményeknek hála, megvan az hogy milyen arcszőrzet áll nekem a legjobban és ahhoz tartom is magam és napi sziten golyósozom, dezodorozom és parfümözöm magam olyan illatokkal, amiket a lányok is jó illatúnak találnak.


4. Régen nem tudtam hogyan kell csajozni, pedig voltak olyan barátaim, akiknek jól mentek a dolgaik. Nem tudtam miről és hogyan beszélgessek egy lánnyal és úgy általában hogyan jussak el a megszólítástól a bugyi lehúzásáig. Olyan emberek véleményét kértem ki nem kis számban a témával kapcsolatban, akiknek tudtam hogy ezek a dolgok jól mennek.


5. Régen nem mertem odamenni ismeretlenül a lányokhoz személyesen. Szerintem már középsuliban is volt talán 1-2 lány, akiknek tetszettem és csak azon múlott hogy nem jöttünk össze, hogy féltem odamenni hozzájuk. Egyszer leittam magam egy buliban és odamentem aznap este 8 csajhoz. Egy csinossal végül csókolóztam közülük.

Ekkor tört meg ebben a jég és azóta oda merek menni ismeretlen lányokhoz (jó nem mindig, de ha jó lelki állapotban vagyok, akkor legtöbbször igen) akár nappal is, idegenül, totálisan random módon. Jó mondjuk segít ha rámbámul, vagy rám mosolyog, hogy megjöjjön a bátorság, de pár éve még egyáltalán nem tudtam volna elképzelni, hogy oda megyek egy lányhoz ismeretlenül.

2016. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Müvilág ez.. Manipulált kapcsolatokkal. Remélem azért tisztában vagy azzal, hogy egy férfi, a nő miatt változik meg, tehát nem önmaga. Mert csak igy tud eljutni A pontból B pontba ha az a kérdés hogy felfigyeljen rá egy nő. Egy nő meg maga miatt, úgy alakit magán ahogy akar, és akaratlanul is elé áll minden lehetőség. Én ezt a 0 iq szint küszöböt birom mikor vergődnek egy kapcsolatban felnőttnek hiszik magukat meg hogy ők milyen nagyok, aztán jönnek a gondok kicsit lejjebb ásva, már egymásra mutogatás mint a dedoba keressük a dolgok mögötti alaptalan valótlan hibákat, hol ott már eleve az egész kapcsolat kezdetétől romlott az egész, csak annyira kis tudatlanok hogy nem használják a csöpp eszüket hogy vajon Miért van ez??.
2016. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkoztam folyamatosan a sorozatos kudarcok ellenére is,hátha igaz ez a nagy számok törvénye hülyeség...

Aztán besokalltam, sportolni mindig is sportoltam, de akkor úgy döntöttem rendben,megpróbálom a gyúrást is.

Lehúztam a teljes nyarat,plusz még 1-2 hónapot utána is,biciklivel mentem a konditerembe is.

1 kg pluszt nem tudtam magamra szedni. Na ott azon is besokalltam végleg.

Próbáltam már az évek során különféle hajat is viselni,volt felzselézve sokféle módon,volt hogy csak simán hordtam, volt hogy levágattam rövidebbre és úgy zseléztem,semmi nem volt jó a nőknek...

De volt olyan is,hogy odamentem már néha jobb napjaimon 1-1 csajhoz tök kedvesen az egyetem előtt,akit úgy mondjuk láttam is már előtte is az egyetemen bent.

De hagyjuk is,mert azok is csak kudarc.

Aztán elkezdtem futni,de ennyi.

Aztán még nagyon sok olyan helyzetet,esetet tudnék mesélni,ahol mindig tök normális voltam,nem is nyomultam egyáltalán a csajokra,de ők persze úgy is kinevettek,hányszor volt ilyen.

Eljártam mostanában haverokkal is bulikba,hátha...

Felesleges volt,vagy észre sem vettek kb.,vagy elkerültek a nők,bármit is csináltam.

Öltözködésemre is odafigyelek jobban sokkal,ápolt vagyok,és igényes is magamra nézve.

De minden hiába,és még csak csók se volt soha életemben,nem is lesz úgy néz ki...

A többiről már nem is beszélve,csak kósza álmok lehetnének maximum.


25/F

2016. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én eddig az önfejlesztéssel próbálkoztam, illetve megismerni a női "logikát" ez nagyjából sikerült is, javarészt már átlátom a női mátrixot, hogy mi kellene nekik, mit miért tesznek. Viszont a gyakorlatba nem sikerült igazán átültetnem, mert sajnos az a típus vagyok, aki nehezen tud csak kilépni a komforzónájából, vagy nem szeretem felrúgni a lelki nyugalmamat, hiába tudnám, hogy fejlődnék. Meg alapvetően introvertált, magányos farkas típusú srác vagyok, így ebben az állapotban (a komfortzóna elhagyása nélkül) nem igazán lehet csajozni. Az önbizalmam sem a tökéletes még, eléggé ingadozó tud lenni a hangulatom, és sokszor el is megy a kedvem az egésztől. Igazából arra is törekszem, hogy szingliként is teljesen jól érezzem magamat, ezt is jó lenne elérni.

Ezen kívül még a külsőmre próbálok úgy ahogy figyelni, annak nem tartom értelmét, hogy edzek meg bármi hókuszpókusz, mert önmagamtól ahhoz nincs kedvem, a nők miatt meg nem csinálnám. Annyi hogy azért próbálom leszorítani a sok cukros, csokis ételt (persze magam miatt, hogy jobban érezzem magam a bőrömben, meg hogy ne halljak meg 40 évesen diabéteszben) de mondjuk ez sem mindig sikerül, könnyen elcsábulok, pl ha akciósan látok valami egézségtelen dolgot. (Egyébként kövér azért nem vagyok, de van rajtam egy kis felesleg.)

Ezen kívül a külsőmre meg törekszem, hogy minnél igényesebben nézzek ki, kihozzam a maximumot amiből lehet, de az azért alap.


Próbálkozni lányoknál eddig igazából csak netes oldalakon (nem társkeresőkön) próbálkoztam, kb 0 sikerrel, mert felszívódik 1-2 nap után mindenki. (egy alkalmi jött egyébként össze, amit inkább hagyjunk is. )

Tervebe véve pedig bulis csajozás van, amit ki szeretnék próbálni, és elvileg lesz is rá lehetőségem hamarosan, mert lesz kikkel mennem, meg majd lehet valamelyik társkeresőre is beregisztrálok (bár tudom hogy siralmas a helyzet) de hátha, valami előnyös jól, szakszerűen beállított képpel lehet bejönne.

2016. okt. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

6-os, te, ha jól láttam, nem írtad le: lett valami eredménye?


5-ös, nem hiszem, hogy belerúgás lenne. Nagyon meg fogsz sértődni, ah egyszer igazán sértőt hallasz majd. Igenis ne jöjjön, aki nem a kérdésre válaszol, aki ennyin megsértődik, nem való ide, ennyi erről a véleményem.


Köszönöm mindenkinek a választ.

2016. okt. 29. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!