Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek azok a tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a tulajdonságok amik leginkább taszítanak a társkeresés során? Ami miatt biztos nem jönnél össze az illetővel?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Csúnya.
2016. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha több mint harminc kilométerre lakik.

Nem tetszünk egymásnak.

Nincs közös témánk,programunk,nem tudunk elbeszélgetni,nem érezzük magunkat jól egymással.

2016. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
dohányzik, alkohol fogyaszt, egészségtelen életmódon él, önző, egoista, tiszteletlen, döntésképtelen, képtelen vállalni tetteiért a felelősséget, anyuci pici fiacskája, zárkózott
2016. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy hímsoviniszta phasz, nem szereti az állatokat, a mama kicsi fia típus, igénytelen.
2016. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha buta, vagy el van szállva magától, lenézi a nőket. Dohányzik, igénytelen a külsejére, káromkodik, ótvar a helyesírása (nem kell tökéletesnek lennie). Mindenkit szid a háta mögött, minden más hibája, b..ikormány, re..escigányok, g..ivoltfeleség, f..szfejfőnök. Ha túlságosan teper, mindenben nekem ad igazat, értelmetlenül sokat bókol.
2016. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha annyit ír, hogy: 'Szia, hogy vagy?'. Lehet én nem vagyok elég tájékozott, de komolyan nem értem ezt hogy gondolták. Először is ne beszéljen velem úgy mint egy régi haverral amikor nem is ismerjük egymást, másrészt ha ő ír rám, akkor ne várja, hogy én dolgozzak meg érte, harmadszor foglamam sincs, hogy erre mit lehetne válaszolni.

Aztán:

- rossz helyesírás

- hímsoviniszta, konzervatív, régimódi

- cuki, nyalizós, tolakodó, személyeskedő fajta

- aki csak annyit ír, hogy lakhely, súly, magasság, hajszín/szemszín?

- ha ismeretlenül okoskodni kezd, és mindent tudni, érteni vél velem kapcsolatban

- ha egy csomó nőnek elküldi ugyanazt a sablon levelet (ezzel rendszeresen lebuknak nálam, nagyon ciki...)

2016. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Templeton Peck ***** válasza:
10%
Kedves utolsó, tisztába vagy a konzervatív szó jelentésével? Mert politikai irányzat melynek az a jelentése, hogy célja a status quo fenntartás!
2016. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

1. Dohányzik.


2. Azt mondja, neki nincsenek hobbijai "csak úgy elvan", netezget, zenét hallgat, barátokkal van. - Tudom ez most elsőre nem hangzik szépen, de az ilyesmi fajta emberek azok, akik nagyon hamar azt mondják mindenre az életben hogy "ők unatkoznak" vagy "ők most unják ezt a dolgot". Nincsenek valódi értékteremtő vagy alkotó hobbijai egyáltalán.


3. Csúnya.


4. Az állandó lakhelye messzebb van 15 km-nél az én állandó lakhelyemhez képest.

2016. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Dohányzik (nálam zéró tolerancia van).

Túl negatív.

Naivan optimista.

Túlságosan behízelgő a stílusa.

Túl sokat okoskodik.

Csak én próbálom fenntartani a beszélgetést.

Túl bőbeszédű vagy túl szűkszavú, azaz nincs valódi párbeszéd köztünk.

Szélsőséges nézeteket vall (politika, vallás, emberek... bármi).

Önállótlan.

Hozzám képest passzív az életmódja.

Utálja a háziállatokat.

Bármi olyan, ami miatt nem passzolunk össze.

2016. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha alapvető kérdésekben nagyon (számomra) hülyén gondolkodik..
2016. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!