Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hogyan fogadnatok?

Figyelt kérdés
Pl. Munka utan , buszra varva beszelgetest kezdemenyezne egy pasi. Nem eppen a legdivatosabb ruhajaban lenne, de nem is a melos cuccaiban. Lenne eselye, ha amugy normalis, nem tolakodo?
2016. nov. 5. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Az elmúlt napokban tanultam meg, hogy ez NEM ismerkedés céljából történik férfiak részéről, csak egy nagyon kevés százalék csinálja ezt. Tehát miért csak lányoknak szól a kérdés?
2016. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem,velem most ne akarjon ismerkedni senki. Hagyjon békén az összes férfi,mert mindegyik csak bántani tudja az embert...
2016. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Semmi extra, próbálnám minél tapintatosabban közölni vele, h nem akarok ismerkedni.
2016. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Volt már rá példa, elbeszélgettem vele, de ennyi.

Nem lehet megmondani, hogy lesz-e esélyed. Lehetséges, de ahhoz az kell, hogy szingli legyen a hölgy és 'gyerebe' neki. :D És igen, legyél normális, nem tolakodó. :P

2016. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Hátam közepére sem kívánnám...
2016. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Miután reggel felkeltem hajnali hatkor, a kellő készülődés után másfél órát bedöcögtem a tömegközlekedéssel nyolcra a munkahelyemre, ledolgozom a magam nyolc és fél óráját, szépen mosolyogva eltűrök minden stresszt, feszültséget, hülyeséget, mind a munkatársak, mind a főnök(ök) részéről, azt hiszem, az a legutolsó dolog, amire vágyom hazafelé menet, hogy BÁRKI hozzám szóljon. Akármilyen ruhában is van, akármilyen stílusban is beszél. Míg ha egy sokkal kellemesebb, oldottabb hangulatú napomon és helyzetben találna meg, valószínűleg széles mosollyal és kedvesen fogadnám, és a beszélgetéstől és az ő személyétől függően alakulhatna a dolog. Nem tudni előre. De az biztos, hogy egy stresszes hétköznap munka után (nálam) esélytelen lenne az illető.
2016. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pffff ki akar ma hozzászólni csajokhoz? Hagyni kell őket, meg leszarni...
2016. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Munka után bármiben lehetsz, pont leszarom mit akarsz. Így nem ismerkedek. Ha életem szerelme is szólít le..így elszalasztom...
2016. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ahogy irtad normális lennél és nem tolakodó akkor én elbeszélgetnék veled ,mert értékelném a bátorságod ,hogy meg mertél szólítani egy idegent ,de ha nem vagy szimpatikus nem lenne folytatása.
2016. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!