Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyetemi gólyatáborokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi gólyatáborokban, szórakozó helyeken, laza céges rendezvényeken stb. tényleg csak az nem szexel, aki nem akar vagy ez csak az átlagos/szép kinézetű emberek könnyen kiböfögött szövege?

Figyelt kérdés

Elég csak az itteni kommenteket olvasni: [link]

Több helyen is írják a kommentelők, hogy szinte minden munkahelyen, meg többször is hallottam már, hogy a gólyatáborokban/egyetemi bulikban is kőkeményen megy a szex. Most ha én egy alacsony/gebe emberként elmennék a következő egyetemi gólyatáborba/buliba, akkor lenne esélyem a szüzességem elvesztésére (költői kérdés, amit mindjárt részletezek) vagy ezek a könnyen kiejtett lózungok is olyan emberek szájából hangzanak el, akiknek egész életükben az ujjaikat sem kellett megmozdítaniuk, hogy egy csaj érdeklődését felkeltsék. Annyiszor, de komolyan annyiszor hallottam már, hogy "óh de könnyű becsajozni", meg többször is javasolták már, hogy: "Figyelj, menj el egy nagy buliba, és egy csajt simán össze fogsz tudni szedni egy gyors szex erejéig, nagyon könnyű". Hát igen, nagyon könnyű. Rengeteg alkalommal voltam már bulizni, de legtöbbször azzal az eredménnyel, hogy a haverjaimhoz rövid időn belül mágnesként tapadtak a csajok (sokszor nem is ők kezdeményeztek, csak egyszerűen elrángatták őket a sör mellől) én meg szemtanúja voltam annak a jelenségnek, hogy milyen könnyű a becsajozás, ha az ember nem születik gyerekes alkatú nyikhaj pasinak. Ezek szerint, akkor a "fizess a csajnak és megkapod egy éjszakára" bullshit csajozási tipp, nem minden pasi esetén működik? Nem akarok én komoly kapcsolatot, csak végre veszítsem már el a szüzességemet és legyen vége ennek a lelki tortúrának, mert akkor egy kicsit fejben is megnyugodnék végre. Prostit ne ajánljatok, mert akkor az egész "küldetésem" meg lenne hazudtolva és sosem tudom meg milyen az első "igazi".



2016. okt. 15. 00:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Hát, ha az első igazit akarod megtudni, akkor nemcsak a prostit kellene mellőznöd, hanem a könnyű kis liaison fogalmát is. Szerelemből lesz igazi az igazi, az érzelmek nagyon felspékelik.

Amúgy szerintem munkahelye válogatja mindezt, nem mindenhol megy a szex ezerrel, hidd el. Bulikban már annál inkább el tudom képzelni, hogy - sajnos - teljesen random idegenek is képesek ezt-azt tenni egymással bizonyos mennyiségű pia után. Ha erre vágysz, akkor nyugodtan menj el egy gólyatáborba vagy inkább egy random buliba, és tuti lesz ott olyan részeg csaj, akinél ha picit kezdeményezel, és magabiztos vagy, akkor összejöhet...

2016. okt. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Ahova én jártam egyemre, nem volt ilyen durva a helyzet. Oké, volt pár ribi, de alapvetően nem sok ilyen eset volt -- pedig elégég pletykás évfolyamom volt, szóval valószínűleg tudtam volna róla.

Bulikban pedig... Nos, menj el egy párra. Vannak helyek, meg társadalmi osztályok, ahol bevett az ilyen, természetesen. De szerintem azokkal az emberekkel ép ésszel senki nem akarna intim kapcsolatba kerülni, ha nem tervez STD-szűrésre menni.

2016. okt. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Nemhogy bulikon meg szórakozóhelyeken, de konkrétan a "sima", való életben is az nem szexel, aki nem akar... egyszerűen nevetséges, hogy a szex mennyire túl van spilázva a mai világban, komolyan, aki ilyeneken rugózik, annak nincs élete...? x) Ez csak szex, ember... ne már...
2016. okt. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%

Az ilyen rendezvényeken emelkedett szokott lenni a hangulat, sok a pia is, úgyhogy képzelheted, hogy ez előhozza a nők nem éppen erkölcsös énjét...

Magyarán szólva: igen, sokkal több a ribi, és ha kapcsolatot nem is, de futó bszást könnyedén össze lehet hozni.

2016. okt. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Miért rosszabb ha elmész egy prostihoz ,akit te választasz ki és jó eséllyel nem fog az öledbe hányni-minthogy összeszedsz egy részeg szajhát akit lehet aznap már 3-an meghúztak gumi nélkül ,büdös a pofája mint az állat és egy wcben kell megcsinálnod?Mert egy normális ,igényes ,jó nő nem fog veled elmenni...mert azoknak nem is szokásuk atomrészegen fasziról faszira szállni.Nos ,te tudod...
2016. okt. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Csak csatlakozni tudok a többiekhez, buliban tényleg nem nagy cucc felszedni valakit ha van hozzá gusztusod, de szerintem te előbb szoktál lelépni, minthogy megnyílnának ezek az ajtók. :D
2016. okt. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Tudok ilyen munkahelyet, gólyatáboros esetes is tudok, egyetemi koliban is megesnek érdekes dolgok. Bulikról is tudnék mesélni és vannak haverjaim akiknek még ezek sem kellenek, hogy belógassák valakinek, sokszor nem is akárkinek. Évek alatt már a legszendébb lánynak sem hiszek, meg a kitűnő tanuló, mindenki szeme fényének sem, hogy nem dugatta meg magát xy-nal vagy szôpta le, csak mert izgalmas volt. És egyet elmondhatok ezekről a srácokról, hogy amúgy is odáig vannak értük. Elég kétszer ráírniuk a lányra, utána minden megy a szokásos séma alapján. Olyanról még nem tudok akinek nem megy jól a csajozás, hogy ilyen könnyű numerát össze tudott volna szedni, akár csak egyet is. Magam sem vagyok egy nőcsábász, bár a szüzesség elvesztése azért nem nagy téma. Az már más, hogy hogyan, kivel. (Prosti nálam sem jöhetett szóba.) Szóval én azt tudom erősíteni, hogy azok tudnak lépten nyomon megdugni valakit akikre amúgy is, saját erőlködésükön kívül hajtanak a lányok. De, ha belegondolsz, megfigyelhetsz ilyet a csajoknál is. Vannak olyan lányok akiket mind az öt haverod megdugna és mind hajt rá, de vannak olyanok is akikre csak egy haverod izgul. Te és lényegében én is olyanok vagyunk mint ez a második típusú csajszi, csak srácban. Öt csaj közül egyet mozgatunk meg valamilyen szinten, de azért nem annyira, hogy hazahívjon minket buli után az albérletébe, csak annyira, hogy ha bepróbálkoznánk igent mondana egy randira. Vannak kapósabb lányok és kapósabb srácok. Erre születni kell. Kicsit lehet javítani olyankor az esélyeken, ha esetleg a stílussal vagy hasonlókkal vannak nagy gondok. Tehát ha zsíros a hajad és susogósban jársz bulizni akkor kisebb az esélyed nőhöz jutni mintha kicsit adsz magadra és felveszel egy normális nadrágot és renberakod magad. De hiába kezdesz gyúrni, meg veszel kocsit azoknak a srácoknak a szitjére nem fogsz tudni eljutni akik már 16 évesen is 18, 19 éves csajból a többediket dugták úgy, hogy lényegében csak vigyorogva végigsétáltak a középsuli folyosóján. Van akinek a foci megy jól, van alinek a sakkozás, van aki tök egyszerűen betanul két könyvet, van aki hiába zabál nem hízik, van aki öt óra vonatozás alatt sem alszik el, van aki jól főz, van akinek jó énekhanja van, van akinek cuki a mosolya, van aki reggelig iszik és alig másnapos ÉS vannak akik szinte bármilyen csajt brutál könnyen ágyba tudnak vinni, rendszeresen másikat.
2016. okt. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

1.Ha nem vagy előnyös külsejű és csajozni se tudsz, akkr bukó, mehetsz te akárhová. Még a pénz is kevés néha.

2.A gólyatábor az más, mint egy átlagos buli, mert egész nap mennek a feladatok, programok, közben isznak, estére már összemelegednek, aztán dugnak.

3.Munkahely ugyan ez, csak hosszabbtávú. Hetekig, hónapokig kerülgetik egymást, aztán ott meg beisznak, aztán megtörténik. Tehát ebben a két esetben, ha nem is nézel ki olyan jól, de van dumád meg stílusod, akkor tudod puhítani a nőt.

4.Egyébként az előttem lévő jól írja, kb egy nőben nem bízok már meg, mert szinte az összesről kiderült, hogy...a legszarabb pedig az egészben, hogy nem csak a ribikről, hanem olyanokról is, hogy soha nem gondoltam volna, hogy ilyen. Csalfák, kifelé megy a vetítés, de egyébként fél óra után dugnak. Van egy nagyon jóképű haverom/munkatársam, rajta keresztül elég jól megvilágosodtam, mert mindent megmutat. Az biztos, hogy ha jóképű vagy és élsz vele(duma se kell), kb bárkit, bármikor. Férjes nő vagy épp jövő hónapban házasodó menyasszony, nem téma.

2016. okt. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Ha csúnya vagy alacsony vagy, akkor legfeljebb prostival szexelhetsz.
2016. okt. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

"4.Egyébként az előttem lévő jól írja, kb egy nőben nem bízok már meg, mert szinte az összesről kiderült, hogy...a legszarabb pedig az egészben, hogy nem csak a ribikről, hanem olyanokról is, hogy soha nem gondoltam volna, hogy ilyen. Csalfák, kifelé megy a vetítés, de egyébként fél óra után dugnak. "


Annyira képmutató szánalmas alakok vagytok,hogy hihetetlen.

Más kérdésnél a ribiket istenítitek megint máshol pedig szidjátok őket hiszen fél óra után meg a f***szon lovagolnak. Döntsétek már el mi van!

Mit sír a szátok,hogy ennyi ribi van??! Ez kell nektek. Nem?!

Persze akkor már nem jó ha qurva valaki ha nem veletek dug vagy ha épp megcsal egy másik faszival.

2016. okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!