Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen van olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen van olyan pasi, aki komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot tinderen (ő az első), és nagyon az esetem azok alapján, amiket ír. Minden passzol, jól el is beszélgetünk, na de honnan tudjam, hogy komolyak a szándékai, vagy legalábbis hogy nem csak d*gni akar? Hogy kérdezzek erre rá? Vagy találkozzak vele, aztán majd kiderül?

23/L


2016. nov. 9. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Van, de őket mindig balra dobjátok.
2016. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

engem elkerültek, viszont vannak barátnőim akik ott találtak komoly férfit.


ha van hozzá türelmed,akkor te is fogsz találni:)

2016. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
idővel derül ki csak, vagy mondjuk ha pár hét után rákérdezel, hogy mi van köztetek, mert te komoly kapcsolatban gondolkodsz! a tettek számítanak.
2016. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt. 1 biztosan.
2016. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Vicckategória, tinder a dugásról szól.
2016. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
A szex, nem egy komoly dolog? Mind komolyat akar.
2016. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem összejött komoly kapcsolat onnan, bár az sem annak indult. A lánytól függ.
2016. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

pl úgy, hogy nem teszed szét a lábaidat neki 3 hónapig. Ha csak dugni akar, akkor annyi idő alatt lepattan rólad, felhagy a lelkesedése.


Ha komolyat akar, akkor meg se érzi azt a 3 hónapot.

2016. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez a 66%-os hülyeségeket beszél. 3 hónapig...akkor keres mást
2016. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi olyan nehéz azon, hogy megkérdezd tőle? Ennyire nem tudsz kommunikálni?


Az alapkérdésnek meg mi köze van a kifejtéshez? Sokféle ember van, biztos van olyan is, aki komolyat akar, de te komolyan ennyiből akarsz arra következtetni, hogy az te 1 darab személyes beszélgetőpartnered mit akar?


Amúgy spec én is komolyat akarok, és azért vagyok fent, mert rengetegen vannak fent, és köztük biztos van, aki szintén, nem is kevesen, ahogy láttam. Teljesen felesleges hajtogatni, hogy "de hát szextárskeresőnek találták ki", ha másra is lehet hatékonyan használni.


25/F

2016. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!