Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok anime/manga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok anime/manga fan fiút?

Figyelt kérdés

Egyáltalán szeretik az ilyesmit a fiúk vagy gyerekesnek tartják? Mert nekem csak lány ismerőseim vannak akik szeretik a japán kultúrát komolyabban is. Olyan jó lenne megismerkedni végre egy hozzám hasonló sráccal, merre bujkálnak ezek? :)


25L



2016. nov. 10. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

MondoCon.

Animés csoportok.

MondoCon csoport.

Kisebb animés összejövetelek a városodban.


Szerintem nem nehéz ilyen embert találni...

Én is szeretem az animéket, illetve több fiúismerősöm is van, aki szintén. :)


21/L

2016. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

20 felett???

Atyám..................

2016. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért? ciki 20 felett?
2016. nov. 10. 16:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Leginkább a távol keleten, Jappánban. Erre mifelénk is vannak de itt nagyon ritkák.
2016. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első jól mondja ezeket. Azért még hozzátenném, ha magyar férfiút keresel, akkor Magyarországon érdemes keresned.

20/F

2016. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az animéket, de nem mindet! Nagyon sok féle anime van, én például válogatok, leginkább a Seinen-ek között, tehát az ilyen Naruto, Bleach meg társai hidegen hagynak (bár pl a Gintamát fontolgatom, mert sok jót hallottam róla). Az ilyen direktbe romantikus, iskolai animék se vonzanak igazán, inkább egyedibb darabokra vadászok. És viszonylag ritkán kezdek bele valami újba, de azért időröl időre visszatérek animézni. kb 15 animét láttam eddig, hogy fan vagyok e azt nem tudom, de szeretem a japán kultúrát, tudnak érdekeseket alkotni :)

21F

2016. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Weeabook!
2016. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Emil Kenpachi válasza:
Én például imádom az animéket bőven 20 felett és én meg hasonló érdekődésü lányokat nem találok
2017. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6: Azért shounenek között is vannak jók ;)
2017. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jelen 28F
2018. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!