Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék olyan lányokak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robee133 kérdése:

Hol tudnék olyan lányokak ismerkedni akik anime-és manga-fanok?

Figyelt kérdés
Semmi őtletem nincs rá :(
2016. nov. 1. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha neked is ilyen érdeklődési köröd van, akkor pontosan kellene tudnod, hogy hol...

Közös fórumokon, talikon, conokon. Pont a mangás-animés réteg az, akiknek millió egyezer találkozójuk van országszerte, messze több, mint bármilyen más szubkultúrának. (Ugyanez igaz online, egyébként.)

Ha így sem megy az ismerkedés, akkor milyen tippet vársz itt?

2016. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mondocon

playit (nov 26.án lesz pont)


barcraft

online játékok (nagyon sokan loloznak most közülük)

2016. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm anime és manga fan. Pls Pls PLS
2016. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néztem hogy hol lesz a con de nem találtam semit a mondo-con ra nemtudok regisztrálni se segitenétek? Kősszi az eddigi válaszokat!
2016. nov. 2. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:

nem kell sehova regisztrálni


mondocon még szerintem nincs meghirdetve (a tavaszi), playit-re keress rá facebookon és kiadja

2016. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!