Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért van az hogyha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért van az hogyha, tetszik nektek valaki, jeleket adtok de mégsem szólítjátok le. Miért van ez? Ilyenkor azt várjátok, hogy a nő lépjen? (hozzáteszem nem egy visszafogott pasiról van szó)

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Személy szerint nem várom azt, csak mivel sokszor csalódtam, inkább meg sem próbálom újból. Kockázatkerülés.


Ez másnál természetesen másképp is lehet.

2016. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem szeret pofára esni. A nők és férfiak többsége ezért nem szólít le idegent.
2016. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
mert nem szeretném, ha ott teremnek a pasija/férje és leverne.
2016. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, a nőnek is van lába, ami oda hozza hozzám és szája is van, amit nem csak rúzsozni kell és nem csak evésre van. Vagy is, oda jön, képez pár érthető hangot és ennyi.
2016. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Mert a férfiak egy idő után megunják ám, hogy folyton elutasítják őket.
2016. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De jeleket nyílván én is mutatok felé.

Tehát azt már gondolja/gondolhatja, hogy nem utasítanám vissza.

2016. nov. 11. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

1) Látja, hogy bejön neked, és élvezi a kölcsönös flörtölést, de annyira nem jössz be neki, hogy komoly kapcsolatba kezdjen veled. Annál viszont többre tart, hogy átverjen, ezért marad az ártalmatlan flörtölés szintjén.


2) Bejössz neki, de valami egyéb ok miatt nem akar éppen párkapcsolatot.


3) Bejössz neki, és kezdeményezne is, csak várja a megfelelő pillanatot/gyűjti a bátorságot. Nem biztos, hogy amit te megfefelő pillanatnak érzel, az neki is megfelelő.


Várhatsz tovább, és majd kiderül. Vagy ahogy előttem javasolták, léphetsz te, és akkor tiszta vizet öntötök a pohárba.

2016. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

A falnak futok már a jelektől... Mik ezek a jelek? Jelbeszéddel kommunikáltok vagy mi?

Szimpatikusak vagytok egymásnak, de nincs több a dologban. Ilyen egyszerű. Van egy kis vonzalom és ennyi. De manapság már minden jelnek számít... Lány barátomtól érdeklődtem, hogy van e pasija, másnap meg visszahallottam, hogy én nyomulok rá...

Muszáj ennyire tiniként élni felnőtteknek is? :/

2016. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Odamegy a férfi mit csinálsz? eszeveszett menekülésbe kezdesz, kibújsz, háritasz, lerázod, vagy esetleg kedvedtől függ jól elküldöd az illetőt, Meg jaj biztos a férfi félreértett valamit. Viszont ja, ma már elvárt ha ennyire kiszámithatattlan a csaj, akkor ő lépjen, ő vezesse, mondja meg hogy legyen.. Mer férfiként csak találgatni lehet arra ha azt mondja a nő hogy nemtudja biztosan.. együtt beszélgettek órákat erre bedob egy ilyet a csaj h jaj nem tudja biztosan..wtf? Gondolom az a férfi is az ilyet akarja elkerülni
2016. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös írja jól.
2016. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!