Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan pasi, aki Pest közeli és kínai/félkínai, japán/félvér japán? Vagy ehhez hasonló? Vagy tudtok valakit?

Figyelt kérdés

Kéne. :D Azért legyen normális.

Lényegretörő voltam? :D

L.



2016. nov. 11. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te meg baromira nem kellenél neki. Senki nem szereti a diszkriminációt. Ők sem. Ismerek ázsiaiakat és taszítja őket a magadfajta. Vagyis akik nem önmagukért szeretik őket, hanem mert pl. kínai pasi.
2016. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
az a társkeresési szempontod, hogy ferde-e a szeme vagy sem? vagy csak kíváncsi vagy a sztereotípiára miszerint az ázsiaiaknak kicsi a farkuk? :p
2016. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
96%
Jajj de kis huncut vagy, :) aztán mire kéne, rizst termeszteni? :D
2016. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak weboldalak ahol nyelvpartnert kereshetsz, és ott beirhatod h pl japánt akarsz tanulni aztan ott valogathatsz a jelentkezők közul ha ennyire fontos neked a nemzetisege.
2016. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
és a koreaiak?! mi ez a diszkrimináció?! felháborító, én mondom ez felháborító!! ><
2016. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

Weeaboo kérdező!

Kicsik a farkuk meg rossz a foguk meg nők alsóbbrendűek náluk. :-)

2016. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké csak funny akartam lenni na :D Volt már japán barátom és nála jobban eddig még senkit sem szerettem.. :/ Innen fúj a szél csak. Szó sincs diszkriminációról, csak simán van egy férfiideál a fejemben, tudom baromság de ismerkedni csak lehet... hátha találok egy hozzá hasonlót aki szerethető, és normális. Csak komoly kapcsolataim voltak eddig, és mint mondtam, volt már japán barátom, és mindenki azt mondja, hogy kicsi nekik odalent... Hát én meg azt mondom nektek, hogy nagyon nem minden esetben! :D
2016. nov. 11. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!