Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 24/F Félvér Lányokat keresek,...

24/F Félvér Lányokat keresek, aki tud segítsen! Félvér pasi vagyok! Aki Hisz Istenbe! Ha hasonló vagy és persze nőnemű akkor írj! Vannak ilyen Lányok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

* IstenbeN

* Miért írsz közneveket nagybetűvel? (lányok, félvér...)


Még egy észrevétel: odaírhattad volna, hogy milyen félvér vagy.

Arab-magyar, vagy török-magyar, kentaur stb, stb...

2014. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem nyelvtanárt keresek! Tudok helyesen írni, csak kiemeltem a lényegeket! Ja félig kentaur! Istenem!
2014. júl. 8. 09:45
 3/16 anonim válasza:

de milyen félvér?


Mesztic, mulat, kreol...????

2014. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ebből a fegma válaszból még mindig nem tudtuk meg, hogy milyen félvér vagy illetve milyen félvér lányt keresel. Egyébként ez nem társkereső.
2014. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem társkereső?! :) Frankó! Tudtam én is de azért köszönöm! Rumungro!
2014. júl. 8. 09:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Te valami nagy retardált lehetsz, kérdező, mert a második kommentedet írtad, hárman kérdeztek rá, hogy milyen félvér vagy, és még mindig nem sikerült kinyögni :D
2014. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Le van írva! :)
2014. júl. 8. 10:08
 8/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok flegma mikor le kentauroztok?! :)
2014. júl. 8. 10:16
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, felesleges a sértődöttség.

Tényleg nem írtad le, csak kb fél óra múltán, hogy milyen félvér vagy. (Bár igaz, aki nem csak kötekedni akart, az magától is rájöhetett.)

Viszont az, hogy összevissza nagybetűkkel írod amihez épp kedved van, elég idétlenül hat. Felesleges így "kiemelned" szavakat, ezzel csak rontasz az összképen.

Meg azért valamivel többet is leírhattál volna magadról a vallásosságon kívül.

2014. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tényleg leírta hogy milyen keverék csak nincs hozzá szemetek . Írta hogy ->"Rumungro!"<- a gyengébbek kedvéért czigzányt jelent. :D
2014. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!