Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiak, hogy álltok/áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak, hogy álltok/állnátok a gyerek kérdéshez ilyen esetben?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és van egy 3 éves gyerekem, akit egyedül nevelek. Nem vagyok ronda - legalábbis sosem volt problémám ilyen téren a férfiaknál - a szülés se látszik rajtam (mindenki ledöbben, aki megtudja, hogy gyerekem van). Értelmes, tájékozott nő vagyok, lehet velem beszélgetni, általában érdekesnek tartanak. A gyerek mellett is igyekszem fiatalos, laza életet élni, amennyire csak lehet, mellette van jó munkám, egzisztenciám.


A kérdésem lényege: ha mondjuk megismerkednétek egy hasonló nővel, aki megtetszik, szimpatikus lesz, akkor kihátrálnátok, ha megtudnátok, hogy gyereke van? Nem akarná bevonni semmibe, amíg nem fordul komolyra a dolog, nem pótpapát keres. Csak tény, hogy van.


Azért kérdezem mert eléggé kezdek elkeseredni. Szinte semmi esélyt nem látok arra, hogy találjak valakit. Felregisztráltam a tinderre is és tettem egy próbát: úgy hogy kiírtam, hogy gyerekem van, nem jött szinte egy match sem. Amikor nem írtam ki, napi kb 20 olyannal, aki tényleg tetszett. Volt akivel napokig dumáltam, áradozott h végre egy olyan nő, amilyet keres, erre ahogy szoba került a gyerek, vissza sem írt.


Tényleg ilyen reménytelen lenne a helyzet? Ti hogy reagáltok vagy reagálnátok erre? El tudnátok fogadni?



2016. nov. 11. 21:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálam speciel nem lenne probléma, de csak abban az esetben fogadnám el, ha - idővel, ha úgy alakul - hajlandó lenne nekem is szülni, mivel mindenképpen "saját" gyereket szeretnék. Ha emellett lenne másik, nem zavarna, ha nem utálna akkor biztos jól kijönnék vele :)

29/F

2016. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Alpáribb már nem nagyon lehetnél...

na pont ezért vagyok elkeseredve, hogy csak ekkora bukókkal találkozom össze.

2016. nov. 11. 21:14
 3/61 anonim ***** válasza:
70%

Vannak két ismerősom akik olyan nőkkel jöttek össze és házasodtak meg akiknek már volt kicsi gyerekeik. Ők nem az interneten ismerték meg a párjukat. Ezt ajánlanam neked is. Ha a neten elolvassák h van gyermeked, megremulnek a ferfiak. Ezert kellene eloszor az h megismerjenek teged szemelyesen és ha meg van a kölcsönös szimpatia, vonzalaom, már a ferfit -szerintem- nem fogja megremiteni h van gyermeked, mert a személyes ismerkedésnel már nyomot hagyott benne a személyiseged, kisugarzasod. Azt hozza kell tennem h az ismerőseim mind minimum 5-8 évvel fiatalabbak, mint a feleségük. De ettől függetlenül helyt állnak még potapának is! Talaán az idősebb ferfiakat jobban megremiti a dolog. Nem tudom csak a tapasztalataim irtam le.

Járj el ha időd engedi, bulikba, csoportos helyekre.

2016. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az első kommentnek szólt az előző.


Kettes, köszönöm a kivételesen értelmes választ :)

2016. nov. 11. 21:15
 5/61 anonim ***** válasza:
76%

Kihátrálnék belőle. Nem hiányzik egy kapcsolat, ahol van egy ex, aki mindig is az életünk része lesz, ha akarjuk, ha nem akkor is!


Más gyerekét se akarom nevelni.


Sosem fogom megérteni ezt a "nem pótpapát keres"


Kit érdekel mit keres. Ha én élek az adott nővel egy lakásban és a gyereke is ott van, aki nem az én gyereket, akkor akár akarom, akár nem a pótapja leszek.. mert fogok vele beszélgetni, fogok rá vigyázni, fogok neki kaját venni, beviszem a kórházba ha beteg, elviszem reggelente a suliba stb. apai feladatokat látok el, ha együtt akarok élni azzal a nővel akié a gyerek.


vagy talán kezeljem úgy a gyerekét, mint egy szellem, nézzek át rajta, vagy mindig hívjam az anyját ha valamit akar?!


Gyönyörű egy kapcsolat és egyben élet lenne, hogy felnőtt ember nem beszélget a gyerekkel, mert nem az övé.. csak azért mert az anya nem pótapát akar!


Nem látom, hogy hogy lehet azt kivitelezni, hogy ne legyek a pótapja.



Összességében nem, nem tudnám elfogadni. közölném, hogy ez nekem nem fér bele. És nem is a gyerek miatt, az a kisebbik "rossz", hanem az ott lébecoló ex miatt, aki mindig is ott lesz, mivel az apja, van láthatási joga és meg fog jelenni időközönként, hogy a gyerekével legyen vagy elvigye! Nem, ez nem hiányzik az életemből!


28F

2016. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
6%
Az alpári 1.-s vagyok. Talán azért találkozol ilyenekkel mert a nagy többség ilyen. és nem csak az a probléma hogy gyereked van hanem az hogy a férfiakban felmerül hogy vajon miért vagy egyedül egy gyerekkel. Esetleg valami gond van veled pl (ezek csak feltételezések, nem feltétlenül vonatkoznak rád) azt sem tudja ki a gyerek apja, elviselhetetlen a párkapcsolatban és ezért elhagyta a párja stb.
2016. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
57%

Az egyes maximum a stílusa miatt bunkó, legalábbis abban egyet értek, hogy bunkó és én ezt a stílusának tulajdonítom, nem pedig annak, amit írt.


Én sem nevelném más gyerekét. Nekem (és sokan másoknak) ez nem fér bele egy kapcsolatba.

2016. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
53%

Gratulálok #1-es eléggé primitiv vagy, szoval azt hiszed h csak a nő a hibás ha egy kapcsolat tönkre megy, mindenert a not kell okolni.

Vagy azt gondolod h akarmit kovet el a ferfi a nőnek tűrnie kell es mindenáron a ferfit kiszolgalnia?

2016. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
62%
Nekem még pozitívum is lenne,hogy van egy gyereked és mellette ilyen jól boldogulsz az életben.Ez becsülendő dolog,sokra tartom az ilyen nőket.
2016. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Én is a stílusra értettem...az alpári ezt takarja. Senkit nem fogok lepontozni azért, vagy beszólni neki, mert azt írja, hogy nem tudná elfogadni. Ez volt a kérdés. 6-os pl. szépen kifejtette, és értem, amit ír, elfogadom.


Éppen ezért tettem fel a kérdést, hogy kicsit "belelássak" a férfiak fejébe, és így talán könnyebben menjen a jövőben az ismerkedés, hogy tudjam, mire számítsak, számíthatok. Ezért köszönöm mindenkinek a válaszát, aki képes kulturáltan megfogalmazni és nem fattyúzni.

2016. nov. 11. 21:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!