Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol lehet érdekkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol lehet érdekkapcsolatra szert tenni?

Figyelt kérdés
Már többször is agyaltam azon, hogy rengeteg ronda pasinak már gyereke és közös lakása van viszonylag átlagosnak mondható nőtől, én meg lehet, hogy 30 évesen is diplomásként 200-300 ezerből fogok tengődni, amibe belegondolni is rossz, mert egyébként szeretnék egy másik házat (azon kívül amit öröklök) és egy szép autót, amit csak egy másik hasonló fizetéssel kiegészítve tudnám csak elérni. Ha csak ez lebeg a szemem előtt és nem számít a kinézet (csak ne legyek egyedül) akkor ezen céltól vezérelve, hogyan lehetek képes érdekkapcsolatra szert tenni? Hol lehet ilyen nőkkel ismerkedni és milyen taktikát kell alkalmazni?

2016. okt. 22. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Most mit értesz érdek kapcsolat alatt?

Ne legyél egyedül legyen kivel beszélgetni? Vagy testiség is legyen?

2016. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan privibe én szivessen beszélgetek veled mert jelenleg én is ellenék valakivel, azért legyen normális szóval annyira nem mind1, hogy ki. De beszélgethetünk ha szeretnéd
2016. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezekbe a családokba még ma is bele kell születni.

Van egy ismerősöm, akinek az anyagi helyzetét nem fogadta el a menyasszony családja, emiatt kellett felbontaniuk az eljegyzésüket, a csaj meg aztán pár hónapon belül hozzáment valami skandináv dokihoz.

2016. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mivanveletek? ***** válasza:
Az igen...
2016. okt. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a nő pénzére fáj a fogad, akkor jól kell kinézzél és be kell vállalj kb. +20 év korkülönbséget.
2016. okt. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szomorú az,hogy 30 évesen valaki ilyenen agyal.

Tudod, nekem az egyik bölcs idősebb ismerősöm mondta: "le is kell azzal feküdni fiam!"

Téged boldoggá tenne az, ha egy pénzes nőre tennél szert aki az anyagi jólétet biztosítaná?

És le tudnál vele élni egy életet?Vagy esetleg bebiztosítanád magad anyagilag és dobnád a nőt?


Minek Neked egyébként az örökölt házad (amire már most számítasz) mellé még 1-2-3?


Korábban írta valaki,hogy + 20 évvel idősebb nőt keress. Én kb. annyi vagyok. Esélyed se lenne még akkor sem, ha Te lennél a világ legjobb pasija.


Mondanám,hogy biztos csak beugratás a kérdés, de minden további nélkül elhiszem,hogy számtalan ilyen pasi (akár nő is) létezik.

2016. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként az ilyen korú pasiknak sokkal több a pénzük! Adakozóbbak is!

Szerintem inkább férfiaknál kellene kezdened, ha már úgyis csak érdekkapcsolat, akkor nem mindegy?

Bye-bye gerinc!

2016. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6: LOL Hol olvastad, hogy 30 vagyok? :D

---

LEHET, hogy 30 évesen is diplomásként 200-300 ezerből FOGOK

2016. okt. 28. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!