Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem mertem még soha kőzeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mertem még soha kőzeledni soha nőkhöz akkor lehet hogy segítséget kéne kérnem? Közel vagyok a 30 hoz! Lehet hogy már késő nekem? Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Igen. Sohasem késő. Lehet.
2016. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
30 évig nem nőztél akkor most már minek ?😂
2016. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk még 40-50 éve hátravan? :D


Kérj segítséget, akár valamilyen PUA fórumon (nem kell fizetni senkinek méregdrága tanfolyamokért, inkább keress haverokat, akikkel eljárogatsz ismerkedni és ők segítenek benne, akár csak azzal, hogy "rugdosnak", ha nem mersz odamenni valakihez).

2016. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Puás dolgok eddig nem segítettek!

Egyetlen egy barátom sincsen!

Eléggé lehetetlen a helyzetem!

2016. nov. 11. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Első körben akkor szerezz barátokat. Milyen "puás" dolgokat próbáltál eddig?
2016. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Oké, 30 éves vagy. Én rendkívül későn érő típus vagyok, 20 évesen lett először barátnőm. Ezzel nincs gond, csináltam helyette mást. Az sem feltétlenül probléma, hogy nincsenek barátaid, bár nem előny. Viszont két elég fontos dolog kiesett az életedből, felmerül a kérdés, hogy mégis mit csináltál 30 éves korodig?

Mert van olyan, hogy valaki nem foglalkozik a szociális, romantikus dolgokkal, és tanul, meg rengeteget dolgozik, aztán 30 évesen már több vállalkozás tulajdonosa, vagy esetleg középvezető egy menő munkahelyen. Neked sikerült elérni valami ilyesmit?

2016. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Sok ilyen kérdés van az oldalon, hogy "hogyan szerezzek barátnőt", aztán az illetőről kiderül, hogy nincsenek barátai, nincs társasági élete, nincsenek hobbijai és ebbe az ingerszegény életbe akar valahogyan egy barátnőt "bevonzani", ami szerintem nem egy jó ötlet. Egy férfi alakítson ki inkább egy vonzó életet, amire büszke lehet és utána nők jönnek szinte maguktól és szívesen csatlakoznak hozzá. Vonzó életstílus nélkül nőt szerezni kb. olyan, mintha torta nélkül akarnál tejszínhabot.
2016. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem felejtsd el... Ha eddig nem ment eztán se fog, én is beletörődtem már. Próbálj kiírtani magadból minden érzelmet inkább, és idővel meglátod nem is fog érdekelni a téma, menni fog ugyanúgy az élet tovább ahogy eddig.
2016. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!