Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha 6 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha 6 éves kapcsolat után a csaj veri a pasiját? És mit tudok ellen tenni? Visszaüssek? Vagy hívjak segítséget olyankor? Sajnos egyre sűrűbben fordul elő velünk, és nem tudom mit tegyek! Én nem vagyok egy verős típus.

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 17:00
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
100%
Milyen értelemben ver? O.o
2015. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
kifejtenéd hogy ebbe mi tartozik bele? Milyen gyakran, milyen intenzitással, milyen okokból?
2015. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább véget vetnék a kapcsolatnak.
2015. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Ne üss vissza, fogd le!

Mindenképpen beszéljétek meg, ha nem megy akkor ByeBye!

2015. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Milyen helyzetekben fordul ez elő?

Nagyon gyámoltalan kis papucs lehetsz. Nem kell visszaütni, de hogy elkapnám a kezét, miközben próbál megütni, az biztos. Ne hagyd már magad...

2015. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 BlackSword ***** válasza:
ez nem gáz, hanem bűncselekmény... hagyd ott a pitsába!!!
2015. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 opened paradise ***** válasza:
Egyszer szólj neki,ha utána mégegyszer előfordul,akkor szia.
2015. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
62%

Tipikus esete annak, amikor a nő elbízza magát, mert az ő lába között van a pina. Azt gondolja, bármit megtehet veled, nyilvánosan megalázhat, mert nem teszel ellene semmit, mert a puncija rabja vagy, ha pedig ellenszegülsz, akkor megvonja tőled a pinát, ezzel a hatalma alatt tart. Most kb itt tart a kapcsolatotok.


Az is lehet, hogy ezzel tesz próbára, hogy vajon meddig bírod. Ha velem ilyet csinálna egy csaj, akár csak első alkalommal, lefognám, elrángatnám oda, ahol tudunk beszélni, mégse az emberek előtt kellene ezt megbeszélni, aztán leordítanám a fejét, hogy ezt mégis hogy képzeli, ez nem így működik, hogy ő üt, én meg elviselem, nem üthet meg, mert nincs abban a pozícióban. Ha ez nem tetszik neki, akkor viszont látás, mehet a francba.

2015. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Lefogom meg minden, de tele van karkötőkkel a csaj, és olyankor van hogy másnap vihetem az ékszerészhez. Mert hogy én törtem el. ha nem fogom le akkor pedig pofoz! Csak a közép utat keresem! Van olyan?
2015. febr. 8. 17:07
 10/42 anonim ***** válasza:
74%
Veszekedes soran tobbszor is lek..vazott, erre en pofont adtam. A BARATNO
2015. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!