Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor érdemes elmenni örömlányhoz, vagy nem?

Figyelt kérdés

Próbáltam az ismerkedést, de sosem voltam elég jó senkinek. Nehezen ismerek meg új embereket, így csak pár lánnyal volt személyes kapcsolatom, ők szerettek, de nem kellettem nekik. Interneten kizárólag visszautasítást kapok.

Lehet, hogy egyedüllétre kell építenem az életemet, de már nagyon hiányzik valaki. Ami csak visszatartott ettől a dologtól, hogy (szerintem) normális nő nem jönne össze olyannal, aki prostikhoz járt. Csak ha meg véletlen mégis összejönne velem valaki, nem szeretnék hazudni neki. Tehát egy életre elvágnám magam elől a lehetőséget, hogy párt találjak.

Érdemes még egyáltalán várni valamire? Egyáltalán jobban érezhetném magam ettől? Még ebben sem vagyok biztos.

23/f


2016. nov. 13. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

menj prostihoz, de verd ki előtte... :D

én is prostival kezdtem, addot kis önbizalmat utána nem sokkal összeszedtem a párom akivel 6 évig jártunk. tudott róla, persze h ezzel kezdik h kikkel voltatok először, meg előtte, de ne verd nagy dobra, én annyit mondtam h prostiztam először majd 1-2 egyéjszakásom volt. sose mentem bele részletekre.

2016. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát azért van még pár verzió! én nem mennék prostihoz.Beszélgettem párral,az egy szolgáltatás.Akkor inkább megnézek egy filmet,abban több a romantika.nekem ez a véleményem.Ha a lelked -pénztárcád elbírja akkor járj prostihoz.És hidd el,van az a csúnya lány aki még veled is járna/dugna.Még az is korrektebb mint egy prosti.És nemrég regeltem egy szexpartner keresőre,háááááát..2150 ft -ba kerül a levelezési szolgáltatás,hogy privátba tudj kerülni egy csajjal..iszonyat alakok,olyan fotókkal,hogy hányinger az egész....persze hozzáteszem,biztos vannak ott is normális emberek (inábbb nevezném őket megtévedtek-nek),és van kedves prosti is (jó pénzért.)
2016. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hogyne,oda mindig érdemes menni.menj csak nyugodtan.
2016. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább ócskának és kiábrándultnak fogod érezni magad utána. A haverok dicsekvését pedig nem kell elhinni 100%-ig. Inkább mesélj te is nekik, ha ettől nő meg az egod.
2016. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2! ".....Még az is korrektebb mint egy prosti....." Nem tudom te ezt hogyan érted, de prostiknál sokkal kevesebb inkorrektséggel találkoztam mint privát lányoknál. Hacsak nem valami utmenti lányrol van szo én eddig azt tapasztaltam, hogy amiben megegyeztünk azt teljesitik a megbeszélt áron. Szerintem ez korrektség!!!!
2016. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó.kettes vagyok.Én szexeltem már olyan lánnyal aki olyan csúnya volt,hogy csak na,de még mindig nem éreztem utána rosszul magam...neki egy élmény volt,nekem változatosság,kielégülés megtörtén,nem kellett érte fizetni,és semmi de semmi lelkiismereti problémát nem okozott,sem akkor sem utána.mindketten akartuk.A prostit max te akarod,ő megengedi! vagy láttál már szenvedéllyel szexelő prostit?Erre mondtam,hogy akkor valami nimfomán társkeresős csajt néznék,nem is kevés van belőlük.
2016. nov. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tervezem, hogy kurvähoz megyek, csak még válogatom, hogy melyikhez.
2016. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
srácok, menjetek nyugodtan... ócskának érezni magad? ez egy kapitális baromság. Nekem pl nem jön be az érzelem nélküli szex, de a k.rvázás ettől még egyik legjobb élményem marad amit szivesen mesélek :D
2016. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!