Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne elmennem az örömlányhoz?

Figyelt kérdés

Már rég elmúltam 20, és még mindig szűz vagyok. Most gondolkoztam el először azon, hogy talán így kéne megoldanom a problémámat.

Kinéztem egy nagyon csinos, fiatal, kezdő lányt; már beszéltem is vele, de nem tudom, hogy elmenjek-e.

Attól tartok, hogy rákapok a dologra, és ezután oda fogom hordani az összes pénzem...

Mit javasoltok?



2012. márc. 15. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi az oka hogy nem bírsz szerezni egy normális lányt?
2012. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Uralkodni csak tudsz magadon. Ha nem a pénzednek úgyis annyi.
2012. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Kevés lánnyal találkozom. És még nem volt olyan senkivel, hogy egyszerre kellettünk egymásnak.


Teltek az évek, és most itt vagyok. De innen már nincs mire számítani a tapasztalatlanságom miatt. Minden normális nő elhajt, ha megtudja, hogy még nem voltam senkivel.

2012. márc. 15. 15:32
 4/16 A kérdező kommentje:
Magányos is vagyok, és jól esne egy nő törődése.
2012. márc. 15. 15:37
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem menj el. Vagy chaten szedj össze valami csajt, akinek minden mindegy. Egy kövéret. De ha nem jön össze, akkor menj el.


Én is hasonló idős voltam, amikor valami förmedvénnyel elvesztettem. Utólag azt mondom inkább elmentem volna örömlányhoz 17 évesen.

2012. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Éppen ez az - nem egy förmedvénnyel szeretném csinálni. Ha meg olyan könnyen adja magát, akkor csak az a különbség, hogy nem kér érte pénzt.
2012. márc. 15. 15:41
 7/16 anonim ***** válasza:
De neked sex vagy törődés kell?
2012. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A kettő együtt nem jár?
2012. márc. 15. 15:46
 9/16 anonim ***** válasza:

De jár, csak nem tudom, hogy egy prostinál van-e ilyen.

Furcsa nekem fizati azért, hogy valaki kedves legyen.

2012. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis törődést is fogsz kapni. Ha már valakivel szexelsz, akkor az kedves is veled. De nem a törődés a lényeg, hanem az, hogy veszítsd el. Minél előbb annál jobb, aztán ne legyél tapasztalatlan, amikor jön egy tényleg jó nő.
2012. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!