Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van párt találni? Többi lentebb

Figyelt kérdés
Külföldön élek már régóta, nö vagyok, itt stabil egzisztenciám van (kertes családi ház,jó állás, stb.) de az itteni pasikkal alaposan melléfogtam, az exem egyszerüen elhagyott, mikor 8 hónapos terhes voltam. Egyik napról a másikra,meg se indokolta,miért. 3,5 évig éltünk együtt. Most egy kisbabával vagyok otthon gyesen. Mivel egyedülálló Anya vagyok, 1200 font segélyt kapok havonta,pénz az van böven, mindent fizet az itteni önkormányzat.Jövöre megkapom az angol állampolgárságot is. A gyerek már megkapta. Most otthonról kezdtem el egy "férjet" keresni, szeretnék megházasodni és még egy babát, cserébe házasság révén a jövendöbelim megkapná általam az angol állampolgárságot, legális, bejelentett lakhatás + tudok segiteni munkát találni, a fönököm tudná öt is alkalmazni. Én szakácsnö vagyok, egy étteremben dolgoztam 4 évet, elötte a helyi kórházban.Ha a leendö férjem megkapná az állampolgárságot, minden segélyre jogosult lesz, dolgoznia sem kell (ha nem akar). De köteles elfogadni, hogy van egy kisfiam, és akarok még egy babát, és legyen az az otthon ülös tipus, ne csavarogjon. Igazából nincsenek különleges vágyaim, csak ennyi. Mondhatni kissé unalmas és igénytelen vagyok, nem járok szórakozni, baba mellett meg már nem is tudnék. Ezért is lépett le az exem, nem tagadom. Lenne esélyem igy egy új partnert találni, Aki nem akar majd kihasználni? Anyuék is próbálnak segiteni, de nem nagyon van 40 körüli férfi ismerösük.

2016. nov. 13. 21:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, az önbizalmam eléggé megingott,hogy igy elhagytak, ráadásul terhesen, a szülés elött. Most kezdem magam összeszedni.....de nagyon szomorú vagyok és a baba is érzi ezt. Próbál mosolyogni rám de sokszor nehéz visszamosolyogni vagy nem megy. Nem akarok egy boldogtalan gyereket...
2016. nov. 13. 21:59
 12/16 A kérdező kommentje:
AZ exemet nagyon szerettem, de nem illettünk össze, ö folyton szórakozni járt, gyakran volt részeg, de még ezt is megbocsájtottam neki....de be kellett látnom, igy sem müködött a kapcsolat. Mire "észhez tértem" már késö volt
2016. nov. 13. 22:09
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan, az ilyen felelőtlen embereknek elköttetnèm a petevezetèkèt. Dugni tudtok mint a nyulak, de ahhoz már nincs eszetek hogy magatokhoz illő embert válasszatok!!!!!!!!!!!!!!! És ti nevezitek magatokat felnőtt embernek????????? Jól kicsesztèl a gyerekeddel!!!! GRATULÁLOK!!!

Van annyi eszed, hogy tudod hogy a gyerekek későbbi lelki világára a fogantatástol kb 3 éves koráig iszonyatosan kihatnak a külső körülmények???? Most kene a legjobban szeretned és boldognak lenned. E helyett itt sajnaltatod magadat h nincs fèrjed. Hát elmehetsz te a jó büdös francba..... Remélem nem lesz több gyereked!!!! Éppen elég h a babadnak már most tönkre tetted az eletet. Mert h egykönnyen nem fogsz találni faszit az tuti. Vagy talalsz és jól kihasználnak. GRATULÁLOK. Szemközt is köpheted magadat a felelőtlensèged miatt!!!!!!

2016. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ilyet még csak véletlen se írjál,hogy te eltartod a férjedet,es még dolgoznia sem kell,ha nincs kedve. Valaki megint elringat a dumájával közbe meg csak fejőstehénnek fog nézni. Jól nézel ki,csinos vagy? Mert ha igen,valaki biztos felfigyel rád hamarosan,még így is ha otthon ulő tipus is vagy.
2016. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

álmaim nője lennél kár hogy az előző férfivel bevállaltál egy gyereket a teljesen más személyiségetek ellenére


sajnos nálam az idegen gyerek kizáró ok de nagyon reménykedem hogy találok egy hozzád hasonló otthon ülni szerető főzni jól tudó és szerető családcentrikus nőt :)

2016. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Érdekes egy nő vagy. Mi a nyavalyáért nem tudsz meglenni hapsi nélkül? Basszus kicsi még a babád.Ha már apja nincs, legalább te legyél ott neki 100 százalékig.Olyan pasit, aki elfogadja és szeretni is tudja a gyerekedet nem valószínű, hogy találni fogsz. Nagy szerencse kell hozzá.Nem elég, hogy egyedül maradtál egy babával, már tervezed is a következőt.Gondolod, hogy ha megveszel magadnak egy férjet, majd egy idő után nem dob el ő is? Akarsz két gyerekkel egyedül maradni? Hát hajrá! Sajnálom szegény babádat. Anyukája nem igazán szereti.Csak a f.-on jár az esze.
2016. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!