Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk és férfiak, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, milyen számotokra egy úgynevezett "normális nő", akivel szívesen terveznétek hosszútávú kapcsolatot?

Figyelt kérdés
És mitől lesz valaki nőies szerintetek? Mi az, ami miatt a másik instant taszítóvá válhat a szemetekben?
2016. nov. 13. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
szőke, nagymellű, 30 alatti.
2016. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Aki az esőben is velem táncol, nem csak a napsütésben.
2016. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Kedves, vidám, pozitív, odaadó, szerény.

És ehhez szép is, természetes módon. Ha még értelmes, érdeklődő is, akkor számomra tökéletes.

Ami miatt taszító?

Ha agresszív, öntelt, önimádó, lekezelő, inkorrekt...ilyen tulajdonságokkal nézhet ki bárhogy, szerintem senkinek se fog kelleni.

2016. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan,mint pl Kim Chungha..vele szívesen terveznék hosszútávra :) #daydreamer
2016. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

valamennyire értelmes lenne..


nem a diplomája érdekel, hanem az hogy ne legyen tök sötét, tudjon egy mikróhullámú sütőt bekapcsolni, ne gyújtsa fel a lakást, tehát legyen egy molekulányi esze.

2016. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Értelmes (mármint tényleg), minél intelligensebb, annál jobb (hozzám kell), de azért hozzon egy elfogadható alapszintet.

Megbízható, érdeklődő, stabil (lelkileg és anyagilag is, utóbbi azt jelenti, hogy ne fenyegesse az éhhalál), humoros, rendszerető, kedves. A főbb dolgok.


Nőiesség: ízlés kérdése, először egy magas, hosszú hajú, homokóra alkatú, nem deszka-típusú nő jut eszembe, ha ilyenre gondolok, de sokféle variáció megfelel.


Taszító: ha buta, alpári, megbízhatatlan, ezotériahívő, vallásos, femináci, kövér (bocs), túlszociális, drámakirálynő, nemtörődöm.


25/F

2016. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát pozitív azt hiszem, soha a büdös életben nem leszek, ahogyan életkedvtől kicsattanó és derűlátó sem, de ennek ellenére aki ismer, egész jó társaságnak tart, mert nevetni lehet velem. Alaphangon lekezelő sem vagyok, de ha nagyon felidegesítenek, akkor gyakran azzá válok, illetve jellemző rám a verbális agresszió abban az értelemben, hogy nagyon tudom nyomni a saját véleményem (persze nem mindig, csak ha valami számomra fontosról van szó).

Ha valakit megszeretek, amellett ki fogok tartani rosszban is, és számíthat rám a mélypontokon, ezt garantálni tudom. Bár a hajam sajnos nem szőke, hanem fekete.:D Mondanom sem kell, hogy eddig nem kellettem senkinek.

Köszi a válaszokat.

2016. nov. 14. 00:00
 8/9 anonim ***** válasza:
megelégszik azzal ami van, nem követelőzik, nem hisztizik, nem a férfire hagyja a közös dolgokat, tisztel, nem néz kutyának, első körben ennyi.
2016. nov. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akiben az álmunk és a valóság egybeesik..
2016. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!