Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávú kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatban normális, hogy néha szolgának érzem magam? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

A párom sokat dolgozik. Szinte mindig fáradtságra hivatkozik, ha valamiről beszélni szeretnék, ami zavar. Bocsánatot kér, és minden megy tovább ugyanúgy. Fél éve költöztünk össze. Mindent nekem kell elpakolnom utána, ruhákat, szemetet, tányérra odaszáradt kajamaradékokat, mindig én viszem le a szemetet, mindig én takarítok, mindig én mosogatok. Próbáltam már, hogy nem csináltam meg helyette, zavarta a rendetlenség, a kosz, de nem csinált semmit. A rendre nem vigyáz, meg se köszöni. Jól keres, majdnem kétszer annyit, mint én, mégis tőlem kér kölcsön hónap végén. A szexben is a fáradtságra hivatkozik. Olyan, mintha csak a saját öröme lenne fontos neki, aztán elalszik. Egy több funkciós szolgának érzem magam. Régen mikor még nem laktunk együtt nem ilyen volt, vagy csak vak voltam és nem vettem észre. Vele tervezem leélni az életem. De nem így. Más is tapasztalt ilyet? Mit kéne tennem? Van esély a változásra? Valami módszer? Egy idő után minden férfi ilyen lesz? Vagy túl kényes nő vagyok? Más nőnek belefér a napjába, hogy több órát pakol, takarít, mosogat, mos, főz a párja után?

Szeretnék gyereket a közeljövőben. De ha belegondolok, a jelenlegi felállás szerint nem is maradna rá időm...

28N



2013. ápr. 21. 01:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

próbálhatnád adagolni neki, hogy szeretnéd, ha besegítene a házimunkában. ha te is dolgozol, akkor ugyanúgy lehetsz fáradt, mint ő, osztozkodhatnátok a tennivalókon.

a szexszel viszont nincs mit tenni, ha az egyik nem akarja, akkor nem szabad erőltetni. próbálhatsz bevetni különböző praktikákat (szexi fehérnemű, váratlan támadás a zuhany alatt), de szemrehányást amiatt szerintem ne tegyél.

2013. ápr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem szolgának érzed magad, hanem az is vagy, drágám. És bizony te hoztad magad ebbe a helyzetbe.
2013. ápr. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom, de semmi jóval nem kecsegtetlek, sőt rosszabb lesz

már fél év után ilyen, nem sok idő telt el, ezek szerint szex is akkor van, ha ő jónak gondolja, maradjunk abban önző, ne kövesd el a hibámat, még fiatal vagy, gondold végig, sok férfi van aki nem ilyen, ez nem fog változni, csak rosszabb lesz, nálunk még a szennyesbe sem tudta a ruháját berakni, gondold végig tényleg ezt akarod? N

2013. ápr. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az a gond, hogy ez a pasi nem tudja ellátni magát. Életképtelen.
2013. ápr. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Ennek így vége... Dolgozol te is? Nem tudom hogy csinálhatsz meg mindent helyette. Rendes fizetése van vagyis lenne rá ideje, igénye rendet rakni, takarítónőt felvenni.
2013. ápr. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Ne akarj tőle gyereket, mert ha megszületne, pár hónapon belül elválnának útjaitok. Hogy miért? Mert továbbra se segítene semmiben neked, te meg megszakadnál a gyerek melletti napi 24 órás szolgálattól, takarítástól és eleged lenne belőle örökre. Gondolom nem akarod az egyedülálló szülők táborát gyarapítani.

Lépj le most és keress egy normális pasit aki hajlandó megmozdulni otthon és besegít neked mindenben... Ja, és ha megtalálod, ne rontsd el a dolgot úgy mint most tetted.

2013. ápr. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak eszedbe se jusson neki gyereket szülni. Sőt, ott is kéne hagynod. És nem, nem normális egy kapcsolatban sem, ha néha (vagy állandóan) szolgának érzed magad. Pláne ha tényleg az vagy (mint a te esetedben). Ha vele tervezed leélni az életed, akkor meg is érdemled a sorsod, már bocs. "Egy idő után minden férfi ilyen lesz?" Nem, csak azok akik világ életükben így éltek. "Mit kéne tennem?" Beszélhetsz vele erről, de szerintem felesleges. Azért próbáld meg. Hónap végén tőled kér kölcsön holott kétszer annyit keres mint te?:O Ja, mindenképp szülj neki. Valószínűleg egy jókora felelősségtudattal megáldott férfiről beszélünk, nem pedig egy elkényeztetett nagyra nőtt gyerekről. A leírás alapján családapának való. Kérdezd meg anyukáját miért kúrta el ennyire a kis drágát. Ő már felnőtt ember, nem nagyon fog változni ha saját magától nem akar. Márpedig miért akarna? Jó ez így neki. H.ülye lenne változni. Mellesleg közelről ismerem ezt a típust, volt szerencsém hozzá. Kiköpött ugyanez. Nyugi, reménytelen. Én nem akartam így leélni az életem, neked sem javaslom, de a te döntésed.
2013. ápr. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hogy nem szakad le a pofája a kedves párodnak, de azért rólad is meg van a véleményem, hogy hónapok óta ebben élsz, nincs annyi önbecsülésed, hogy elhagyod? ráadásul fél év az nem is idő egy kapcsolatban, nem sokat veszítetek
2013. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt, fél éve lakunk egy háztartásban. Mikor külön laktunk, ha nálam aludt, több napig tudott vigyázni a rendre. Ha én mentem át mindig rend volt nála. Persze most eszembe jutott, hogy mikor váratlanul érkeztem egyszer kétszer akkor hasonló állapotok uralkodtak nála, mint most állandóan, de akkor megindokolta, hogy mi miatt, hogy elaludt, vagy rohanásban volt, és rendet rakott. Nem vagyok rendmániás, de azért vannak határok. Mindketten dolgozunk, nem egyszerre indulunk, én korábban. Hétvége előtt többet melozik és van, hogy a hétvége után még a hétfője is szabad, ilyenkor mire hazaérek már nem fér a mosogatóba egy kiskanál se. Mondjuk legtöbbször nincs is már tiszta! :D Néha olyan büdös van a konyhában mire hazaérek, hogy kifordul a gyomrom. Majdnem üres halkonzerv, félig körberágcsált alma, tojáshéj a pulton, kávésbögre alján egy korty kávé odaszáradva, vagy nem teszi vissza a hűtőbe, amit kivesz és ki kell dobni. A vasalásomat megkritizálta, teljesen kiborultam és mondtam, hogy akkor azt csinálja ő, én nem vagyok az anyja, és nem vagyok hajlandó, azóta olyan ruhákat hord, amiket nem kell vasalni, de volt, hogy átvitte az anyjához, hogy vasalja ki neki. A fürdőben nem törli fel maga után a vizet, de van, hogy a fürdővizet sem engedi le. A szexet nem kell erőltetnem, nekem nincs kedvem, mert tudom, hogy csak semmitmondó 1-2 perc lesz, neki van kedve, csak a fáradtság miatt nem képes odatenni magát, mint régen. Tudom, hogy jó nagy hülye vagyok, most telt be a pohár. Biztos van olyan férfi vagy férj, aki nála is többet dolgozik mégis megbecsüli a másikat és a másik munkáját.


Nem tudom hányas válaszoló írta, de nekem is az ugrott be nemrég, hogy: Életképtelen.


Próbáltam erről beszélgetni barátnőimmel, abból kiindulva, amit náluk látok ha átmegyek, náluk sem jobb a helyzet, de ők nem panaszkodnak. Meg lehet ezt szokni? Lehet én vagyok kényes? Ez a normális? Az egyik barátnőm többet dolgozik, többet is keres, mint a vőlegénye. Hazaér, rögtön megy a konyhába, készíti a pasinak a vacsorát, viszi be a tv elé, mellé sört, holott a srác már 2 órával hamarabb otthon volt. Ilyen esetben ideálisnak tartanám, ha legalább néha a férfi várná a nőt vacsorával haza.

2013. ápr. 21. 14:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
meg lehet szokni; az a kérdés, hogy meg akarod-e szokni, megér neked annyit ez a kapcsolat?
2013. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!