Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények! Szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abii95 kérdése:

Vélemények! Szerintetek az normális dolog hogy a párotok más lány "haverokkal" találkozik kettesben?

Figyelt kérdés
A barátom elég sokszor találkozik lányokkal akik mar régóta a haverjai. Meghívja őket ide-oda, persze mindig tudok róla, de szerintem ez akkor sem normális teljesen. Főleg hogy nem nagyon akar bemutatni nekik... Mikor azt mondtam neki hogy en nem sokáig leszek mellette ha ezt igy folytatja akkor azt mondta hogy ő nem fog lemondani több éves ismeretségekről. Szerintetek ez normális vagy en reagálom túl? Van benne valami? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)

#lány #találkozás #normális #meghivja #lány haver
2014. okt. 5. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Igaza volt. UFO-vagy.
2014. okt. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MnM ***** válasza:
Vigyázz vele, az én barátnőm is meghívta a haverináit mindenhova, majd kiderült hogy szexuális kapcsolata van a kutyával
2014. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Igen, normális.

Te reagálod túl.

2014. okt. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Ilyenkor már nem érdemes értelmes kérdést feltenni :)

Én többre tartom a barátságot egy kapcsolatnál lehet ő is így van vele. Tudod egy kapcsolat limitált határidejű míg egy jó barátság általában nem.

Ettől függetlenül érthető hogy zavar de nem lehet minden pasinak a barátnője a világ közepe. Ha nem tudsz ezzel együtt élni szakíts mert valószínűleg nem fog változtatni a dolgon. Persze az se mindegy ezt milyen gyakran csinálja. Egy bizonyos határon belül szerintem normális.

2014. okt. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Azokról nem mond le, de rólad lemondana? Maradhatnának úgy is ismerősök, barátok, hogy (amig veled jár) nem találkozik velük kettesben. Ne hagyd már, hogy hülyére vegyen...
2014. okt. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet meg mert érdekel!


Kb ilyen két hetente, de mindig mással. Nem olyan nagyon jo barátai, szóval egyesével ilyen fel évente egyszer ha latja őket csak nagyon sok van...

2014. okt. 5. 01:03
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

hát először is téged miért nem mutat be nekik te miért nem mehetsz el vele ha találkoznak...azért ez érdekes nem? esetleg szégyell téged vagy több minden is folyik ott mint barátság

ha a kérésedre se vinne el én biztos nem folytatnám vele pláne hogy be se mutat és ki tudja kikkel találkozgat az ember bemutatja a párját a barátainak főleg ha ilyen fene nagy több éves ismeretségek...

2014. okt. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

"Tudod egy kapcsolat limitált határidejű míg egy jó barátság általában nem."

Akkor egy kapcsolathoz eleve úgy kell hozzáállni ugye, hogy ááá kit érdekel mit gondol az asszony, leszarom, max elhagy, de öt perc alatt szerzek egy másikat, fogyóeszköz. Értem már.

Szerintem meg igenis az a normális, hogy bemutatja a párját a pasi ezeknek a jóbarátoknak és ha lehet hármasban találkoznak. Vagy tán nem büszke a pasi a barátnőjére?

2014. okt. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!