Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul a dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal elég sok időt töltünk együtt,szinte minden nap együtt vagyunk.Én igénylem is a napi szintű találkozást,amikor nem dolgozom,időm engedi,mert hiányzik és ragaszkodom hozzá.Nagyon szeretem őt,és ezt tudja is.

Ma megbeszéltük,hogy holnap találkozunk,viszont délután egyedül maradtam itthon,és felmerült bennem,mi lenne,ha ma is együtt töltenénk az estét,eljönne hozzám.Igazság szerint hiányzott is,vágytam a társaságára,ezért felhívtam,és kedvesen felvetettem az ötletet.Ő arra hivatkozva mondta le a dolgot,hogy holnapra beszéltük meg,ma nem szeretne jönni.Tudom,hogy a munkáját délután elvégezte otthon,anyagilag nincs gondja,mert most segítettem ki,elmondása alapján programja vagy terve nincs estére.Nem mondta ki konkrétan,hogy nincs kedve hozzá,de ezt vettem ki a szavaiból,azt mondja,szinte minden estét együtt töltünk,akkor minek jöjjön.Nekem ez kicsit fáj,most este is rákérdeztem,nem gondolta-e meg magát,szintén nemleges választ kaptam.Hozzáteszem,én is sokat járok hozzá,volt,hogy minden nap átmentem.Nem sajnáltam időt,pénzt,fáradtságot.Persze nekem ez nem teher,inkább öröm.Egyfelől szomorúnak érzem magam,másfelől tudom,hogy hatalmas szeretetet érzek iránta,és talán ez fojtó számára.Az lehet a baj,hogy nagyon ráakaszkodok?Tudom én,hogy bennem is van hiba,de valahogy nem érzem a kölcsönösséget ebben a kapcsolatban.Egyébként tízből hétszer én kérdezek rá a találkozókra,és bármilyen családi program esetén én vagyok,az aki szó nélkül megy,utazik,egyebek.



2013. dec. 23. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nagyon sok, hogy mindennap együtt vagytok, egy időután megfojtjátok egymást. Mi heti 2x. vagyunk együtt. Abból általában egy közös alvással. Bőven elég.
2013. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Hagyni kell teret a másiknak. Szeret veled lenni, de ettől függetlenül mindenki igényel egy kis egyedüllétet, kikapcsolódást, vagy hogy a saját hobbijával foglalkozzon. Felvetheted máskor is az ötletet, nincs azzal gond, de ne essen rosszul, mert később túlzásokba fogsz esni, paranoiába és nem látod kívülről magad.

2013. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát én már szerintem vagy kidobtalak volna, vagy megfojtottalak volna a viselkedésed miatt! Igen, ahogy írtad, ráakaszkodol! Nem várhatod el tőle, h minden idejét veled töltse, magára is kell idő mikor kicsit kifújhassa magát és magával foglalkozhat! Ezzel csak ártasz a kapcsolatodnak és ha nem változtatsz ezen, akkor valószínű, h nem sokáig leszel kapcsolatban,mert a srác előbb-utóbb kiborul de ami a legszomorúbb, h csak a saját érdekeidet nézed és azt nem veszed észre, h már megfullad a barátod! Kellemes ünnepeket! ;)
2013. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,igazatok van!Egyébként régóta együtt vagyunk,és amikor én mentem,akkor nem okozott gondot számára a napi szintű együttlét.Bár egy kapcsolat változik,nyilván mostanra simán gondolhatja másképp.Próbálom betartani a tanácsokat,amiket írtatok,és több teret hagyni neki.
2013. dec. 23. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor még friss a kapcsolat, akkor persze hogy szívesen tölt a párjával az ember sok időt, minél többet. Ezért nem zavarhatta a barátodat az elején. Viszont már régóta együtt vagytok, a kezdeti rózsaszín köd nyilván felszállt (de ettől még nyilvánvalóan szeret), teljesen normális, hogy szeretne néha egyedül lenni. Mi még csak három hónapja vagyunk együtt, de mi sem lógunk naponta egymáson, heti 2-3 alkalommal találkozunk, és ez így bőven jó.


24/l

2013. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a kapcsolatotok, együtt vagytok?
jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!