Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? A környezetembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A környezetembe szinte mindenkit az foglslioztatja hogy mikor lesz már barátnőm! Miért nem értik meg hogy nekem nem megy a csajozás? Engem is idegesít hogy ilyen béna vagyok, és akkor minden nap ezzel nyaggatnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond el hogy idegesít téged is és ugyanezt mond el amit leírtál.
2016. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hiában mondom!Nem is értem miért foglalkoznak velem!
2016. nov. 14. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy meleg vagy, akkor majd békén hagynak. :)
2016. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem az szokott baromira idegesíteni, mikor szülők-nagyszülők mondogatják, hogy jaj de helyes vagyok, hát utánam csak úgy pisilni fognak a lányok, ha vége lesz a kapcsolatomnak, amit amúgy elleneztek. Persze én tudtam, hogy a kutya se néz rám. 3 hónapja dobott ki a csaj, azóta meg semmi. :D
2016. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én már 2,5 éve vagyok egyedül!
2016. nov. 14. 17:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Tindert próbáltad? Én mostanában találkoztam onnan 3 csajjal, az egyikkel eljutott a második randiig is a dolog. Most meg lesz a héten még egy, szóval ajánlom.
2016. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mostanában nem próbálkoztam sehol!Belefáradtam a sok próbálkozásba,aminek nem is volt értelme!
2016. nov. 14. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:

na de és szal meleg vagy?

vagy csak simán nem tombolnak annyira a hormonok? és ha heteró vagy, mi az, ami nem megy konkrétan? a megismerkedés vagy a szex vagy mi?

2016. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is csesztettek egy időben. De nem hoztam még haza senkit. Mondd azt hogy te most ezt nem igényled, fogadják el és ne nyaggassanak. Párt találni tök nehéz szerintem. Szóval akadjanak le. :D
2016. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A sexel nincs gond,volt már barátnőm!Az ismerkedés nem megy abba elég béna vagyok!Nem érdeklem a nőket!
2016. nov. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!