Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a pasik akik pénzükkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik pénzükkel és izmukkal próbálnak barátnőt szerezni, azok nem akarnak normális nőt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
De szerintem akarnak, csak nem tudják, hogy a normális nőknek nem ez jön be. Utána meg megy a sírás, hogy minden nő egy ribi. Ha a pénzével meg az izmával akar hódítani, akkor ne csodálkozzon, hogy csak felszínes lányokat tud felszedni.
2016. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Azok a Nők akik pénzel és izmommal rendelkező férfit várják, azok nem akarnak normális férfit?


Kiegészitve elsővel: aztán megy a hiszti hogy milyen egy utolsó bunkó a férfi, meg nincs normális férfi..

2016. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Teljesen igazad van. Csak a kérdés most a pasikról szólt, azért nem tértem ki a nőkre is. :)
2016. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, akarnának, de így mondjuk van esélyük arra, hogy legalább beszerezzenek maguknak egy nőt, vagy olyan nőt, aki nekik tetszik. Mert azért van az a kategória is, aki annyira bénácska, csúnyácska a pénze nélkül, hogy nem adna neki sok nő esélyt, meg van az, aki tényleg csakis a pénzét tudja felmutatni, mert belül semmi.
2016. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ismerősöm, ő ugyan mondogatja, hogy keresi a normális nőket, de nincsenek, meg a szokásos duma, amit az első válaszoló is idézett, de valójában ez megmarad a duma szintjén, amint találkozik egy "normálisabb" lánnyal, egyből visszariad, megrémül az érzelmektől, kötődéstől, és inkább folytatja ugyanazt, mint addig, és sír, hogy az összes nő ribi és csak szexre jó. Egyébként megdöbbentő mértékben népszerű az a bizonyos típus körében, de a kicsit is értelmesebb nők közül nagyon kevés van, aki mélyebben is meg akarná ismerni, de azokat meg ő taszítja el magától. Szóval nem, szerintem nem akar normális nőt.
2016. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-ös, pont én is ilyet akartam írni. Nekem is van egy ismerősöm, akinek ezekre panaszkodik. Én teljesen bele voltam zúgva kb 6 éve. Nem vagyok ronda, éreztem hogy vonzódik is hozzám, és egy hullámhosszon is voltunk.

Mikor én léptem (mert ő nem tette) elmondta, hogy gyakorlatilag fél tőlem, mert engem komolyan kéne vennie.

Sokkal egyszerűbb együtt lenni valakivel, akit körbemutogathat a haveroknak, hogy milyen bomba nő, havonta elviszi wellnessbe (mert a csaj elvárja), hetente étterembe és bulizni, és persze mindezért ő fizet. A csaj cserébe szép, és fitt, lehet mutogatni, és befogja. Amióta csak ismerem, mindig ilyen kapcsolatai voltak. Előtte azt hittem, ilyen csak filmekben van jól kikarikírozva.


Őszintén, szerintem önbizalomhiányból fakad ez az ismerősömnél. Nem hiszi, hogy a pénze nélkül bárkinek is komolyan kellene, és már annyira megszokta az ilyen kapcsolatokat, hogy nem tudja, hogyan csinálja másképp. Közben pedig még is csak ott az igény olyanra, aki egyenlő társa lehet.

2016. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet akarnának, csak az ilyen nők szebbet vagy nagyobb dumásat akarnak, mint ők. Ilyenkor el kell kezdeni kompenzálni, hogy egyáltalán bármi jusson.
2016. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azok a srácok akik nem úgy néznek ki mint a legsármosabb focista, azok nem érdemlik meg, hogy a nők őket is észrevegyék? Nem magamról írom. Mert általában a jóképű sportos srácok alfától omegáig megmozgatják az összes nőt. Akik meg nem ilyenek azok szoktak általában nekiállni gyúrni, meg pénzt mutogatni, hogy hátha összejön nekik is valaki.
2016. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!