Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek beleférnek egy fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek beleférnek egy fiú-lány barátságba?

Figyelt kérdés

Elég furcsa barátság van köztünk. Mert bejövünk egymásnak, viszont nem vagyunk szerelmesek, de egyikünk sem zárja ki, hogy nem lehetünk még azok.


Én randizok most valakivel, viszont nem tudom, hogy beszéljek-e a srácról. Mert tényleg nagyon jóban vagyunk, nem csak egy sima haverság. Mindent tudunk egymásról, és csomószor reggel 5-ig csetelünk, meg küldjük a szíveket, és a szex is nagyon gyakran szóba kerül, pl. volt, hogy csak úgy elkezdte mesélni, hogy milyen boxert hord.


Nem volt szex, és nem is lesz, viszont nem tudom, így hogy jöjjek össze valakivel, mert biztosan féltékeny lenne. :/


21L


2016. nov. 15. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha haverok vagytok akkor kit érdekel, hogy féltékeny???? Ha meg az, akkor mondja meg kerek perec hogy nem a haverjaként tekint téged, hanem másként néz rád. Mi a francért kell mindig mindent túlbonyolítani -.- """"

Ha meg vonzódtok egymáshoz testileg, akkor dugjatok párszor azt kész. Eszem megáll, mennyire gyerekes a korosztályom.... ahelyett hogy normálisan megbeszélnétek a dolgokat, gyakorira raktok ki f@@szságokat -.-""

2016. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bence_ ***** válasza:
100%

Döntsd el te mit akarsz?

Aztán beszelj vele. Szex is segíthet a döntésben.

De ez a tőkétlenkedés mindenkinek rossz.

2016. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!