Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bennem van a hiba, ha rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, ha rosszul vagyok az állandóan pörgő/izgő-mozgó/bulizós/ életvidám kalandor csajoktól?

Figyelt kérdés

Kifejezetten rosszul vagyok alapból az ilyen személyiségű lányoktól/nőktől, akik nem bírnak lenyugodni, kis túlzással állandóan a világot akarják megváltani és három diplomát szerezni. Eközben szétbulizzák magukat és képtelenek leállni az életük minden apró mozzanatával kapcsolatos posztolgatással, olyan hastagekkel fűszerezve, hogy #motivationon, #megtudotcsinálni #lifeisbeautiful, #energyforever.

Ismertetőjelük, hogy állandóan motivációs és táncolós videókat posztolnak orrba-szájba és kéthetente nyaralgatnak külföldön. Persze a társaságuk perifériáján belül, csak menő csajok/pasik és gazdag sugar daddy-k (akik legtöbbször egyengetik az egyetemi karrierjüket...kkhhm, szóval értitek) tartózkodhatnak, de eközben meg próbálják előadni Teréz anyu, Martin Luther King és egyéb intellektuális személytől összekaparászott idézetmaszlagaikat egy mély dekoltázsú vagy külföldön a pasijával/"legjobbbarinőivel" pózolós képen. Jó hosszúra sikerült a jellemzés, de így tudjátok kire gondolok. Én azokat a lányokat kedvelem, akik csendesek, visszahúzódóak, kicsit bénácskák és képesek lenyugodni. Lehet velük nyugisan beszélgetni és romantikázni. Nem érdekel, hogy hogyan néz ki, csak maradjon meg érzéki nőnek, ne pedig egy atom felpörgetett hedonista világmegváltónak, aki állandóan bulizni és pörögni akar. Lehet bennem van a hiba, hogy ilyen introvertált csajok jönnek be. Talán azért, mert jómagam is ilyen személyiség vagyok és egy fél délelőttös ruhavásárlástól képes vagyok sokkot kapni és hazamenet az ágyat megcélozni. Tehát nem is nagyon valóak hozzám az ilyen energiabombák. De mi az oka annak, hogy a mai csajok 90%-a pont ilyen izgő-mozgó ringlispíl. Mindegyiknél szinte kivétel nélkül a buli, pia, utazás hármas alap dolognak számít. Miért nem találok olyan csajt, aki ennek az ellenkezője és lehet vele nyugisan romantikázni vagy csak lazán "ellötyögni"?



2016. nov. 14. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A valóságban életképtelenek. Unalmukba nem tudnak magukkal mit kezdeni,mint kötekedni, belekötni, feszegetni a határokat, a pénzt sem maguk termelik, mindig lehúznak valakit, és nagy körivben ők osztogatják az észt papolnak arról hogy mi az élet és min mennek keresztül.. De azért te kérj még bocsánatot.. Mert velük nincs semmi baj, mindenki másban van a hiba. Ha szóvá teszed egyenesen kést szúrnak a hátadba hogy hogy képzeled.
2016. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert sajnos a fiuk agyonrajongják őket és ezzel visszaélnek, mindkét oldal hibás benne, én direkt nem likeolom a lányok képeit se nem irogatom oda az összesnek hogy deszép vagy meg stb, teljesen elszállnak maguktól.
2016. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs benned emiatt hiba! Te ilyen vagy ő pedig olyan, ennyi. Te nem keresed az ő társaságukat és valszeg ők sem a tiéd. Ez lehet így is van jól.

Egyébként én nem bírom annyira Miss 'Szelfikék napi csücsörítős képeit, amire megoldás pl ha Fb-on kiszeded őket a hírfolyamból vagy az ismerőseid közül is akár ha annyira zavar.

2016. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%

Teljesen normális a gondolkodásmódod. Megmondom neked, hogy miért van az, ha valaki állandóan mozog, pattog, hedonista módon él. Mert menekül saját maga elől. Fél szembenézni magával, elcsendesedni, lenyugodni, harmóniába kerülni magával. Mivel nincs meg benne a belátás és önszembesítés vágya, képessége, ezért kifele él, nem befelé. Kompenzációnak hívják, pl sokat vásárol, bulizik, akár cigi, drog is, mert azt hiszi, ettől majd "jobban lehet". Miközben egy túrót lesz tőle jobban, és még csak nem is menő már manapság ez. Én is jobban értékelem az introvertáltabb nőket, akik olyan otthonülősebbek alapból, de azért szeressen néha kirándulni, túrázni, sportolni együtt, elmenni kajálni valahova, ritkábban egy kiállításra, vagy valamilyen pszichológiai/önismereti előadásra, beszélgetésre. De nagyobb részt legyünk kettesben, filózgassunk hatalmasakat a poénkodások mellett, legyünk totálisan oda egymásért, de hagyjuk meg a szabad teret is a másiknak. Nem kell egész nap együtt lenni mindig.

Az az ember, aki örökké másoktól idéz, nincsenek saját gondolatai, hiszen akkor azokat fogalmazná meg. A "kedvencem", amikor ezek az egybites agyú nők valóban Einsteintől, meg az általad említett ismert személyiségektől idéznek a csücsörítős képeiknél. Roppantul "odaillik" egy ilyen idézet...

Szóval legyen szolid egy nő, de nyitott is, játékosság nagyon fontos, hogy spontán kísérletező kedv is jellemezze, nem csak a szexben értve, viszont tudjon megülni az ülőgumóin, ne legyen mindig mehetnéke, meg ne vegye körbe magát állandóan új emberekkel. Az ilyentől agyfäszt kapok. :) Sokkal jobb, ha néz egyjó filmet, olvas egy jó könyvet, aztán leülünk egymással szemben vagy odabújik és elkezdi a kis mondókáját, hogy ezt és ezt látta, ezért és ezért tetszett vagy nem, nekem mi a véleményem róla, beszélgessünk erről is mások mellett...:D

2016. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csak nem gondolod magad elég jónak hozzájuk, de a csendes csajoktól nem félsz.
2016. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyu, nincs ezzel gond, de ne vard, hogy most mindenki azt gondolja, hogy te vagy az istencsaszar, mert nem szereted a porgos csajokat... Van, aki meg a begubozodo lanyokat nem szereti es ennyi. A vegen ugyis mindenki megtalalja a szamitasait...
2016. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Igen, benned van a hiba, ha rosszul vagy tőlük.

Normális ember ugyanis nem foglalkozik azokkal, akik nem tartoznak a célcsoportjába, egy vállrándítással tudomásul veszi, hogy "ilyen is van", és nincs tőle rosszul.

2016. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Más személyiséged van, teljesen normális és nem is lehet mindenki szimpatikus. De azt fogadd el, hogy ilyen emberek is vannak, nem mindenki csendes otthonülő introvertált. A nők többsége sem pörgős extrovertált, szóval rossz helyen keresgélhetsz.
2016. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most miért fáj neked hogyha más ilyen? Bántottak téged, vagy mi? Mint fentebb is írták, nem kell figyelni rájuk, nemigen posztod neked sem mások meg vagy éppen elítélése, vagy mégis?
2016. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Részben megértelek, de nem tudom mit értesz az alatt hogy legyen a csaj bénácska. Ez kicsit olyan komplexusról árulkodik nekem. Lehet egy nő szerényebb, de amúgy értelmes, aki amúgy szereti a munkáját nem csak egy bénácska nulla. Erről az jön le mintha magadat sem tartanád túl sokra, aztán irtózol mindenkitől aki többet ért el nálad.

Normális ilyen beállítottságú férfi keres egy nőt aki nem nagy bulizós, szelfizős, cicamica (van azért jó pár ilyen lány is), aztán ha még értelmes is akkor külön örül neki...te meg....hát veled ilyen téren bajok vannak.

2016. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!