Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú lány barátságba még ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú lány barátságba még ezek beleférnek?

Figyelt kérdés

Puszi (esetleg egy baráti csók)

Filmezés közben ölembe ültetném.

Egy baráti ölelés.

Nagyon ritkán találkozunk évente egyszer,kétszer.Távoli ismerősök vagyunk.



2014. aug. 26. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Barátság extràkkal
2014. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg baráti szex?ha már ölelkezés meg csók is van.A lány barátommal én se szoktam ölelkezni,puszilkodni
2014. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ölelés, puszi szerintem belefér. csók már nem
2014. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1.) Csak csók van, olyan nincs, hogy baráti csók...max elvtárs csók, de ahhoz kéne egy Hruscsov is...

2.) Ölbeülés elég intim dolog, nekem tuti erekcióm lenne, és hát "csak barát"nőmet nem szoktam az ölembe ültetni mert az már mást sugall

3.) Ölelés barátilag belefér

4.) Szerintem itt nem csak barátság van ha ezt meg kell kérdeznek itt neten!

2014. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs párotok akkor igen.
2014. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen belefér, de csak abban az esetben,ha egyikőtök sem érez többet :)
2014. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem, én nem örülnék neki ha a barátom a "barátnőjének" csókot adna..
2014. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy gyors ölelés, esetleg arca puszi még oké. De a csók meg az ölben ülés az már túl szexuális ahhoz, hogy csak baráti legyen.
2014. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Emberek ***** válasza:
77%

1. Nálam a csók az nem fér bele. Az egy intimebb, közelebbi viszont jelöl, mint barátság. Többet jelent annál, hogy két ember csak barát (főleg, ha két különböző neműről van szó)


2. Az, hogy az ölembe ül azzal nincsen különösebb gondom, én ezt nem tartom olyan dolognak amit ne engedhetnék meg egy lány baráttal szemben fiúként. Nyilván van benne egy kis szexuális töltet, de ez nem gondolnám, hogy akkora probléma. Mindenki gondol amit gondol.


3. Úgy vagyok az öleléssel, hogy az a bizalom, a szeretet (akár csak mint barátként), és a bizalom jele, ami szerintem mindenféle kapcsolatba belefér.


Lehet kicsit túlságosan is liberális gondolkodású vagyok, de mindenkinek van véleménye, nekem pedig ez, amit leírtam.

2014. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!