Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban nagyon nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban nagyon nagyon kevés az igazi férfiak és nők száma. Egyetértesz velem? Sokszor azt látom, hogy minél inkább idősödnek az emberek, annál több negatív tulajdonság jön ki rajtuk.

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy mind a 20on éves korosztályban, mind az idősebbek körében alig találni igazi férfit és nőt.

Definiálom szerintem milyen az igazi férfi és nő: (és most ki hagyom a külsőségeket, mert tökéletesen kidolgozott testű csajokat és pasikat sokat látni, és bizony ismerek párat akik nem éppen az intelligens ember példányai)


Igazi férfi:

személyisége: határozott (nem beképzelt), magabiztos, egyenes ember, céltudatos, tudja hogy mit akar az élettől és a nehézségek árán is eléri azt. Karizmatikus és férfias a megjelenése/kisugárzása. Nagyon okos és intelligens (IQ és EQ magas). Rengeteg témában jártas, szinte bármihez hozzá tud szólni. Ért a férfias dolgokhoz, tökéletesen el tudja látni saját magát. Lehet vele bármiről beszélgetni. Vicces is tud lenni.

kapcsolat: nem a farka vezérli amikor meglát egy nagymellű playboy nőt ( ezt most úgy értem, hogy fontos neki hogy milyen partnere van és egy agyhalott ám de bomba nővel nem áll le). A kapcsolatban a minőség nagyon fontos neki, mind az intellektuális mind a szexuális oldalról. Tiszteli, támogatja és becsüli a párját, akivel azért van mert teljes szívéből szereti. Bármiben amiben tudja, támogatja a párját. Kapcsolatban lehet vele romantikázni, de bulizni szórakozni is egyaránt. Hűséges. Szereti a párját kényeztetni.


Igazi nő:

személyisége: magabiztos (nem beképzelt), okos, intelligens, bájos, jószívű, kedves, de amikor kell akkor tud határozott is lenni és ki tud állni magáért. Vannak céljai, ugyanakkor házias, tud főzni sütni. Független, nem a párjától akar függni sem érzelmileg sem anyagilag. Nagyon sok mindenhez hozzá tud szólni, szélet látókörű. Nőies kisugárzása van (megfűszerezve enyhe szexuális kisugárzással). Céltudatos. Lehet vele komoly témákról is beszélni, ugyanakkor szórakozni és bulizni is lehet vele.

kapcsolat: Hűséges. Szereti a párját kényeztetni, szeret romantikázni, ugyanakkor a szenvedélyes dolgokat is szereti. A párjával azért van együtt mert teljes szívéből szereti, és tiszteli. Támogatja a párját, amiben csak tudja és kiáll mellette. A kapcsolatban neki is a minőség a legfontosabb, nem az hogy minél több pasival legyen. Hanem olyannal, akivel testileg lelkileg kiegészítik egymást.



2016. nov. 16. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Ez aranyos...


Biztos vagy benne, hogy tényleg ilyen mélységében ismered a körülötted élő embereket, hogy ezt ki tudd jelenti, hogy ki az, aki ilyen, és ki nem? Én kétlem...


Másrészt: mindenkihez olyan pár való, amilyet "megérdemel". Nyilván, ha az egyik nem tökéletes, akkor a hozzá illő partner sem lesz tökéletes. De ettől még lehet a kapcsolatuk kiegyensúlyozott, tartós, és meg is adják mindazt a másiknak, amit egy ilyen "tökéletes" partner tudna nyújtani érzelmi téren.


Legfeljebb a pasi nem tud vízvezetéket szerelni, a csaj meg nem süt négy emeletes tortát minden hétvégén. Na és akkor mi van...?

2016. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Kb. ugyanazt írtad le. Nem gáz, csak én nem osztok ki nemeket dolgoknak. Nem tudom, mi a férfias téma.


Meg az, hogy a pasi ellátja magát, nem ugyanaz, hogy a nő tud sütni, főzni?

2016. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

jajj nem kell ilyen véresen komolyan venni ....... -.-"

Amúgy meg én megtaláltam a tökéletesen hozzám illő párt hála istennek. Csak magam körül látom, hogy ahogy idősödnek az emberek (26-30 éves korosztály), úgy egyre inkább kijönnek olyan negatív dolgok amik engem elrémisztenek: pl: megkeseredettek lesznek, kiégnek, alkoholisták lesznek, a párjukra egyre jobban féltékenyek lesznek, egyre több elviselhetetlen szokásaik lesznek..

2016. nov. 16. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez mind nagyon szép, csak hogy pont semmit nem érnek a karizmán kívül, legalábbis férfi oldalról közelítve, mert én is az vagyok. Full senkit nem érdekelnek a személyiségem mélyebb bugyrai, ahol a jó dolgok vannak, ha nem vagyok elsőre lehengerlő. Kb mindenben csak ez számít már, na meg a külső, ami a karizma része ugyan, de nem fedi le egymást teljesen a kettő.


Én már csak tudom, pont ebben a helyzetben vagyok. Kitörölhetem az IQ-mmal kb. (nem csak az van, csak mondtam egy példát)


25/F

2016. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, igen, kiégés: amikor azt látják, hogy a szociális érzéken kívül semmi sem számít, mit csodálkozol? Én is éppen égek kifelé.
2016. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Erre egy válaszom van:

Tökéletes ember nem létezik...

2016. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Se az igazi férfi, se az igazi nő definíciójával nem értek egyet.

Mi az egyáltalán, hogy "igazi"?

Hámozzuk le erről témáról a kulturális rárakodásokat, mert ez ezek meglehetősen szubjektív dolgok, és igencsak nagy változékonyságot mutattak a történelem folyamán, párhuzamosan is többféle értelmezése volt kultúrától/földrajzi helytől függően, stb.

Mi marad? Az ösztönök.

Ilyen értelemben az igazi férfi az alfahím, aki a többi férfit le tudja igázni, az összes nőt meg tudja kefélni és/vagy a legjobb nőt meg tudja kefélni.

Az igazi nő pedig az, akit az igazi férfi, az alfahím választ párosodásra a testi adottságai alapján, a legtermékenyebbnek tűnő, legjobb testű nő.

Ennyi.

Ilyen értelemben van egy csomó igazi férfi és van egy csomó igazi nő is.

2016. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok tökéletes nő. Sőt szerintem női mértékkel nézve elég béna vagyok, mert tök sablon kajákat tudok csak főzni, és az is csak karcolja az ehető minőséget. A durva, hogy még csak nem is érdekel. Sőt van egy csomó nem túl szexi dolgom. Most szimbolikusan vállat vonnék, hogy ez a nagy büdös helyzet. És imádok edzeni, és elég durván izmos vagyok, a testalkatom nem egy bájos balerináé.

Ettől függetlenül sosem volt problémám a tartós kapcsolatokkal, mivel nem olyan férfit kerestem, aki igazi nőt keres. Hanem ilyen elb.szottat, mint én. :D


A probléma nemes egyszerűséggel abban van, hogy az is tökéletest akar, aki semmi hasonlót nem tud nyújtani. Az én környezetemben minden flúgos "nemigazi" férfi és nő megtalálta a párját, ha reálisak voltak az elvárásai.

2016. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre magamon, így 35 felett, hogy agyfa.szt kapok az ilyen kifejezésektől, hogy "igazi férfi" meg "igazi nő".

WTF?! A többi az nem igazi, azt rajzolták, vagy át tudsz nyúlni rajta, mint egy látomáson, vagy mi?


Szerintem kicsit megártott sokaknak a fb, ahol naponta 5 ilyen okoskodás megy körbe, hogy milyen az "igazi" nő.


Sőt, az én definícióm szerint "igazi férfi" nagyjából 30 fölött kezdődik, mikor már tudja, hogy mit akar, van élettapasztalata, stb.


Akikről te beszélsz, azok olyan kis tacskók és nyomingerek, akik anyu szoknyáján ülve várják a csodát, és ha éri őket bármi csalódás, akkor sírva rohannak anyuhoz pusziért. Sosem nőttek fel, és kvázi életképtelenek.

Olyan pasik, akiket egyszer egy nő megcsalt, és innentől életük végéig nyalják a sebeiket, és bosszút állnak minden nőn, aki elébük kerül. Pl.

Meg olyan nők, akik lábtörlőként viselkednek, aztán bőgnek, hogy őket senki nem becsüli meg. Pl.


Ezek az emberek pont, hogy MÉG nem nőttek fel, valahol megrekedtek az egyedfejlődésben azon a szinten, mikor anyutól és aputól mindent megkap, amit a száján kiejt, verseny és teljesítmény nélkül. Aztán mikor kiderül, hogy a való életben teljesíteni is kell és verseny is van, akkor beszakadnak.

Hidd el, ők nem égtek ki, és nem jöttek elő új, rossz tulajdonságok, mindig is ilyenek voltak, és ilyenek is maradnak. Nem képesek sem fejlődni, sem a hibákból tanulni. Egyetlen megoldásuk minden problémára, ha depresszióba esnek és hisztiznek.


Az tény, hogy belőlük soha nem lesz se nő, se férfi, mert ahhoz fejlődni kéne. De én az "igazi" jelzőt lehagyom, mert csak.


Egy kicsi tipp az életre, úgy általában. Tojjál bele, hogy szerinted milyen az "igazi férfi", ha neked a jó kapcsolat az, amit leírtál, akkor neked az "igazi" férfi a lesz, aki ezt megadja. Tehát minőségi együtt töltött idő, szexuális kultúra, tisztelet, támogatás, megbecsül, szeret, romantikus és hűséges, és szeret kényeztetni. Ennyi! Ha ezt megkapod valakitől, de a férfi ideálodba nem illik bele, akkor dobni fogod, mert pl. nem elég okos, (ez nem jelenti azt, hogy minden hül.yével össze kell keveredni), vagy ért a "férfias dolgokhoz". Ez neked egyébként mit jelent? Nekem ilyen "tud disznót vágni, és van láncfűrésze", de ezt elég vicces lenne minden panelban felnőtt 20 éves sráctól elvárni, nem gondolod?

2016. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Öhm, elnézést, nem tudtam, hogy te vagy a gender police, aki meghatározza, milyen az igazi férfi meg az igazi nő.
2016. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!