Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik még olyan 22-32 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan 22-32 év közötti lány/ nő, akinek bejön ha egy férfi nem iszik, nem dohányzik, hűséges tipus, törődő, odaadó, családcentrikus?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 13:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
persze! Valakinek kell nevelni a rosszfiúktól összeszedett porontyokat.
2016. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Bár még csak 21 vagyok de gondoltam az az egy év már nem oszt nem szoroz. Én ilyen vagyok és évek óta párkapcsolatban élek. Gyanítom a legtöbb hozzám hasonló is elkel hamar de vagyunk jó páran viszont ezek a tulajdonságok ugyan fontosak de azért ennél kicsit több kell egy kapcsolathoz.
2016. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
És mik a negatív tulajdonságaid? Mert azok mindenkinek vannak. :-) Fényezni én is tudom magam.
2016. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Persze, 23 évesen ez nekem bejön.
2016. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi nem elég egy kapcsolathoz.
2016. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nincs :)
2016. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha fényképet is mersz küldeni, amin jól nézel ki hozzád megyek :D 26N
2016. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek elég alap dolgok, most nem azért. Mármint azt a néhány kivételt eltekintve, akik eleve sérültek és nem képesek egészséges emberi lényként működni önállóan, szerintem a legtöbben ilyen párra vágyunk. Legalábbis, ez az alap. Nem a "bejön" típus, hanem szóba se állok olyannal, aki nem ilyen. De nem elég egy kapcsolathoz, ahogy mondták korábban.
2016. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Kinek ne tetszene egy huseges, foleg csaladcentrikus ferfi? 27 evesen elhagytak 5 ev utan csak amiatt, hogy nem elte ki magat. Azota sincs meg senkije. En olni tudnek egy ilyen pasiert. Nem leszek fiatalabb. 😊
2016. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
39%
Na látod, maguk a nők mondják meg a "szemedbe", hogy az általad felsoroltakon kívül még x+1 követelménynek kell(ene) megfelelned, tehát ismét bebizonyosodott, hogy nem a férfiaknak vannak sokszor irreálisan magas elvárásaik. Az meg már csak a vicc kategóriába tartozik, hogy sok nő mit tud ezért cserébe adni. Legyél okos, hűséges, türelmes, értelmes, jóképű, legyen jó állásod, legyél népszerű (de ne nagyon, mert akkor féltékenykedni fognak, hogy biztosan megcsalod őket), legyél jóbarát (de ne nagyon, mert te mégse vagy a barátnőjük, akikkel "lelkiznek"), legyél vad szerető (de ne nyomulj, mert akkor biztosan csak dugni akarsz, de ha nem nyomulsz, akkor meg töketlen vagy), legyél férfias, de azért végezd el a női munkákat is stb. Viszont ha te azzal állsz elő, hogy a nő legyen szép, csinos, okos, családszerető, legyen jó állása, főzzön, mosson, takarítson, ne adj' Isten, még a férfimunkában is segítsen stb., akkor máris az egekben vannak az igényeid, meg miért nem a hozzád hasonló "szintű" nőkkel kezdesz, mi az, hogy "szupernőkre" vágysz. És most várom a szokásos lepontozást az itteni sértődős nőszemélyektől, akik szokás szerint képtelenek lesznek észérvekkel megcáfolni mindazt, amit leírtam.
2016. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!