Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mire gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mire gondoltok, ha egy jó adottságokkal rendelkező férfinak 25 évesen nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Sajnos iszonyúan szerencsétlen vagyok a szerelemben. Eddig nagyon kevés olyan lánnyal találkoztam, aki igazán érdekelt, nekik pont nem kellettem és nagyon hosszú időbe telik mindig, amíg túlteszem magam az ilyen esetek miatt. Ellenben voltak lányok (több is) akik belém voltak zúgva ,de nem éreztem irántuk semmit ,nem bírtam volna velük együtt lenni.Érzelemmentes, felszínes kapcsolatba képtelen lennék belemenni. Ismertségi körömben majdnem mindenki kapcsolatban van és mindig csodálkozva kérdezik, hogy nekem, hogyhogy nincs még mindig. Kívülről azt látják, hogy egy jóképű,sikeres férfi vagyok tele tervekkel célokkal, ami igaz is, csak azt nem tudják, hogy belül kínok kínját élem meg a viszonzatlan szerelem miatt.
2016. nov. 18. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Türelem :) Még egy csomó időd van. 25 évesen még nem csengetnek neked olyan hamar, mint egy lánynak ilyen idősen. Ha tényleg tele vagy tervekkel és az adottságaid is jók, én a helyedben nem aggódnék, hanem a céljaimnak élnék, és előbb-utóbb megérkezik a megfelelő lány is.

Egyébként én nem gondolnék rád negatívan. Csak arra, hogy vannak olyanok, akik a minőséget preferálják a mennyiség felett. Szerintem ez becsülendő. De ez csak az én véleményem. (btw: nem is kellene foglalkoznod mások véleményével)

25/N

2016. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés. Tőlem is ugyanezt kérdezik, bár nekem volt sok és sokféle kapcsolatom, de egyik sem hosszú, és reménytelennek érzem a helyzetet pont azért, mert engem is nagyon kevés ember mozgat meg, és akihez vonzódom, annak nem kellek. Régen ilyen mondjuk nem volt...

A mércéd valószínűleg magasan van, pláne ha sikeres vagy. A sikeresek hajlamosak a tökéleteset hajszolni, és nehéz nekik megfelelni. Ha valóban nem volt még egy kapcsolatod sem, az azért aggasztó. Nem tudom milyen körökben forogsz, de lehet, hogy meg kéne próbálni máshol. Próbálj online ismerkedni, és nem egyből találkozni, hanem levelezni pár napig, hétig.

Gondolom rendelkezel érzelmi intelligenciával is, aminek sokan híján vannak, épp ezért nehéz azonos szinten levő partnert találni. Próbáld sorra venni, hogy mik lehetnek a hibáid, mi az, amin javíthatnál (akár belső, akár külső), és hogy milyen kompromisszumokat tudnál kötni a másik féllel szemben, mi fontos, mi nem (akármilyen szűrő alapján pl. haj, alkat, családi háttere, belső tulajdonságok stb).

Nem tudni mennyire vagy félénk, milyen a fellépésed, meg tudsz-e nevettetni egy nőt. De ha ez megnyugtat, ismerek fiúban hasonlókat, és én se értem miért nem kelnek el. Ők is nagyon válogatósak, de ezt nem mindegyik ismeri el :)

32/N

Nem ismerlek, fogalmam sincs mik a filtereid

2016. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk.

Nekem egy kapcsolatom volt eddig de annak már 3 éve vége, azóta semmi.

Szintén nem tudnék belemenni érzelemmentes, felszínes kapcsolatba,csak azért,hogy legyen valakim.

25/N

2016. nov. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!